Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek enni strandra 13...

Mit vigyek enni strandra 13 hósomnak? és magunknak?

Figyelt kérdés
szerdán megyünk pancsizni, itthon reggeli és megyünk is ,mert meszebb van. ebédre elvileg odaérünk, és veszünk majd vmit, de nem akarok egész nap kaját venni, hanem itthonról is vinnék. mit ajánlotok nasinak, kis haminak... 13hós tejérzékeny fiamnak, valamint nekünk is. nálatok mi vált be?
2011. júl. 18. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vidd azt, amit ti is esztek,

és amiben nincs tej..

én is azt vinném amit mi eszünk

pl: szendvics, tea, víz, palacsinta persze a tied nem ehet, mert tejes, de más nasi is van amibe nincs tej..

te tudod végül is, a te gyereked mit szeret mit nem,mit ehet mit nem...

2011. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
13hósan már nyugodtan ehet tejes dolgokat is.
2011. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi csak most olvastam hogy tejérzékeny,akkor persze hogy nem.Még egyszer bocsi.
2011. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egy évesemnek paradicsomszószt vittem krumplival, husival, nem romlandó, délben meg megette,nasizni, gyümölcsöt és kalácsot vittünk.
2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

AZért egy nap még nem a világ, ebédre vesztek magatoknak hamburgert, halat stb. Vagy még nem voltatok sose ilyen helyen, gondolom nem otthonról szoktatok ebédet vinni?

A picinek meg tegyél be egy üveges bébikaját meg olyan gyümiket, italt amit otthon szokott.

2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én világ életemben ha mentem strandra kaja után mentem, és nem kellett vinni ,max 1 csomag chipset és kész... most viszont már reggelről elmegyünk itthonról, és ezért kérdeztem ,h mi olyan kaja amit kivihetek 30 fokba is egész napra...
2011. júl. 18. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi babánknak mindig üvegeset viszünk,ált gyümis-husis ebédre-az melegítés nélkül is jó,uzsira meg banán ált,azt megtudja enni,nem kell vele macerázni,v kalács,v ilyesféle.Magunknak szendvicset szoktam csinálni,egy palack vizet beteszek a fagyóba előző este,amellé teszem a szenyát,az se romlik meg,meg egész napra jut hideg víz.Persze viszünk egy palack hűtőhideget is.Vacsira meg hazaérünk már.
2011. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!