Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kellene büfiztetni 14...

Hogy kellene büfiztetni 14 napos babám, hogy sikerüljön is?

Figyelt kérdés

[link]


Én valahogy így tartom, mint a linkben, de sokszor összehúzza magát, kész szenvedés az egész, a vállamra nem tudom feltenni, olyan esetlennek érzem magam. Ha alszik, akkor tényleg nem kell büfiztetni. kb 10 percig szoktunk sétálgatni, de van hogy nem sikerül és úgy teszem le aludni, pedig kicsit hasfájós, úgyhogy jó lenne valamilyen megoldás.


2010. febr. 14. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy jól tartod. A hátát ütögesd picit, majd kijön az:) Az én babám pl. mindig úgy 15-20 perc múlva büfizett, akkora jött ki neki.
2010. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld egy kicsit rázogatni, és finoman nyomni a hátát.Én úgy csináltam, amíg pár hetes volt, hogy leültem egy fotelba, amiben hátra tudtam dőlni, magamra raktam és simogattam, nyomkodtam, kicsit ütögettema hátát.Majd belejön, ezt is meg kell tanulnia.Szoktam 1-2 percre hasra letenni, és szinte azonnal jön a büfi.

/Z/

2010. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amíg még pici volt a manóm, én sétálgattam is vele , meg simogattam a hátiját.
2010. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha bealszik a szopizásba, akkor is szoktátok büfiztetni? Nem ébred fel úgy?
2010. febr. 14. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lányom van(4 és 11 éves),soha nem büfiztek,mert mindig elaludtak a szopitól és soha nem volt bajunk belőle.
2010. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig büfiztettem a fiam mert iszonyat hasfájós volt, volt hogy 20-25 percet is várnunk kellett a büfire szóval macerás volt, de ha meg anélkül raktam le olyan szeles lett szegény és ordított nagyon, meg kihányta a tejet a büfivel, szóval az úgy nem jött be..


Én arra jöttem rá egy pár hét után hogy etetés után ugye a vállamra fektettem, (hát én is eszméletlen béna vagyok nekem úgy szinte sose sikerült, a férjemnek meg mindig, dehát mindig nem volt itthon ugye), aztán letettem a pelenkázóra egy percre kb. majd ismét felvettem, akkor sokkal hamarabb (volt hogy egyből) távozott a büfi.


Az én fiamat mondjuk egész sokáig, még 6-8 hós korában is kellett büfizetnem, anélkül nem tettem le aludni.


Most a lányom egyáltalán nem hasfájós hálistennek, de ő is jelzi ha nem kényelmes neki vmiért poci ügyileg, szóval őt is büfizetetem, vagy úgy hogy hanyatt fekszek és magamra hasaltatom (még nem hányt szembe szerencsére :)) vagy úgy hogy döntött pózban ültetem magamon, úgy nagyon hamar kijön a levegő és kész.

2010. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most tükör előtt a vállamra vettem, úgy tűnik ez hatékonyabb lesz, szinte azonnal jött a büfi!

Köszi a válaszokat!

2010. febr. 14. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is észrevettem, hogy sokkal hamarabb jön a büfi ha lefekszik a pincúr egy picit és úgy veszem fel.
2010. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vállamra tettem ,hogy a két keze a hátamon lógjon, közben picit ütögettem a hátát.Ha nem jött a büfi, akkor a karomra fektettem egy-két percre (úgy, mint amikor ringatom), majd ismét fel a vállamra.Ezt addig játszottuk, amíg nem jött...A kórházban így mutatták, és bevált.
2010. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!