Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítene vagy rontana a...

Segítene vagy rontana a helyzeten?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos múlt, borzasztóan anyafüggő. Születése óta szinte csak én vagyok vele, apa sokat dolgozik, a nagyszülőket kb 2-3 havonta látjuk, gondolom ez is oka a jelenlegi helyzetnek. egyfolytában csüng rajtam, pár percig elvan, aztán mászik hozzám, jön a foga, éjszaka ordít, csak az ölemben hajlandó lenni.Imádom őt, de 5 percet nincs el nélkülem,ha az apja itthon van, akkor is csak velem akar lenni. Szeretnénk kistesót, kis korkülönbséggel, de már most félek. Vajon ha megszületik, elfogadja, hogy anyának a picivel is kell törődni, vagy tovább durvul a helyzet?(hozzátenném, egyébként nagyon okos, kedves, mosolygós kisfiú, a ház sem szalad, főzni is tudok, de úgy hogy kb 2mm-re van tőlem). Bocsi, ha hosszú lett, nagyon megköszönnném, ha vlk (esetleg tapasztalatból) tudna valami okosat mondani.
2009. okt. 19. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát 3 féle dolog sülhet ki belöle, elfogadja, közönyös, vagy nem fogadja el és ez a rosszabb eset, szerintem egy kicsit próbáld meg le szoktatni magadról, vagy legalább is mással is ellegyen. Ilyenkor jó a nagyszülő, vagy barátnő, nekem a barátnőim segítettek. Első pár alkalom borzasztó volt, de most már nem törődik vele. 11 hós kislány
2009. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nálunk dettó ugyanez a heylzet, csak ő lány. Amúgy én próbáltam jó párszor másrra bízni, de egyáltalán semmi javulás nincs. Ha bekattan, akkor még az apja se jó neki, csak én. Szeparációs félelem tombol ezerrel.

Mi is szeretnénk kistesót, hát nem tudom. Azért akkor már majdnem 2 éves lesz, talán nem lesz ennyire matrica, mint most. Remélem, majd be tudom vonni a teendőkbe, mert amúgy nagyon szereti a babákat, nagyon érdeklődik irántuk. Ebben bízom.

2009. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!