Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eléggé meg vagyok fázva,...

Eléggé meg vagyok fázva, lehet így úszni? Vagy csak még jobban rontana a helyzeten?

Figyelt kérdés
láz nincs, torkom fáj kicsit meg tiszta takony vagyok, pedig nagyon mennék már:)de nemtudom hogy bevállaljam-e
2010. dec. 20. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szárad meg mondjuk 100%-ra a hajad és kijössz a hidegbe, raksz még a náthádra egy lapáttal. Azt olvastam valahol régebben, hogy mikor te már úgy érzed száraz a hajad a fejed valójában még nedves, és könnyen megfázhatsz. Meg eleve nem is kapsz rendesen levegőt, így kicsit kellemetlen lenne, és szenvedés. Szóval én még várnék a hejedben, kikúrálnám magam és rá pár napra mennék csak.

Kitartás!

2010. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*helyedben
2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én viszont nagyon szépen megkérlek hogy addig ne menj,amig nem gyógyúlsz meg.Legalább másra legyél tekintettel,és ne terjeszd a bacidat,nem örülne más ha elkapná(én sem)!
2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
Na, hát ezért nem járok én uszodába, mert vannak olyan emberek, akiknél felmerül ez kérdésként.
2010. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!