Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez használna izzadás ellen?...

Ez használna izzadás ellen? Vagy csak rontana a helyzeten?

Figyelt kérdés
Az, hogy ha hintőporral bekenném a hónaljamat, meg a hátamat, esetleg az arcomat... Itt iszonyatos hőség van, és nem szeretem az izzadságfoltokat. Viszont valamelyik újságban olvastam hogy olyan készítményeket ne használjunk a amik szárítanak, mert azok csak fokozzák az izzadságmirigy működését. A hintőpor szárít? Amúgy nagyon finom kellemes illatú, és direkt azért van hogy a bőrünket bekenjük vele - csak nem izzadás ellen. Van benne valami hatóanyag, vagy nem tudom mi.
2010. júl. 2. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen hintőpor?

Izzadásgátló, fertőtlenítő, dezodoráló stb.?

Fehér színű, ugye? ( mert a sárga színű az seb hintőpor)


Én nem ajánlom, hogy az arcodat bekend vele!

Mert nem arra van!

Hónalj, meg a hátad, hááááááááááát, még esetleg mehet, bár mégse igazán!


Hónaljra ott van a dezodor, hátadnak a hintőpor...

Én a lábamat hintőporozom csak, de egész jó ötlet, megkérdezem a kozmetikusomtól, hogy hátra lehet-e használni!


(ARCRA NEM AJÁNLOM!!!)


Ja, és mielőtt lehurrognál: Én is rémesen izzadom!

2010. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Solutio antisudorica.Nekem eddig csak ez vált be.
2010. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírod, kérlek, h milyen hintőport használsz?

1. voltam

2010. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Dehogy hurroglak le:) Pillanat, mindjárt leírom
2010. júl. 2. 10:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Basszus nem találom:DHa meglett leírom
2010. júl. 2. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Solutio antisudorica nekem is bevált.
2010. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt olvastam egy gyógynövényes könyvben h nagyon kicsi ecetet mondjuk 4 dl vízzel el kell keverni és azzal kell napközben mosni a hónaljat többször, persze csak olyankor ha nem mész vhová mert az elég büdi :S a hintőpor meg am nem árt az arcnak!!!énis szoktam az arcomra rakni és semmi baja, felszívja a bőrömből a zsírt és leszárítja a pattanásaimat, sőt vettem egy púdert de nagyon sötét ezért kevertem hozzá hintőport és így olyan amilyen kell és ez még jótis tesz az arcomnak!
2010. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kipróbálom az eceteset:)

2010. júl. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!