Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne mondanom neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne mondanom neki? Vagy az csak rontana a helyzeten?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátom elutazott pár hete.

Nekem viszont napok óta van egy olyan érzésem hogy már nem szeretem ő annyira mint eddig vgy nemúgy.Nemtudom pontosan énsem.lehet hogy csak azért van mert túl sokat voltunk távol egymástól sé hgyha hazajönne akkor minden újra a régilenne?!

vagy ez csak rosszabb lesz?!nemtudom mit tegyek.


2010. júl. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ha újra találkoztok, jobb lesz, hidd el
2010. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, akkor pár hét távollét nem okozna ilyen problémákat nálad. Ha haza jön, beszéljétek meg. Telefonon, interneten szerintem ne. Főleg ha nyaralni ment, mert még a nyaralását is elrontanád.
2010. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugi.. majd ha visszajön ismét szeretni fogod :)

de az meglehet, hogy nem annyira mint az elején.

2010. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor ez azt jelenti hogy kicsit eltávolodtunk egymástól nem?

am igen nyaralni ment.vagyis zenekarral ilyen közös mittudoménmire.szal nyaralásféle.

csak megijedtem..szeretem őt.

2010. júl. 24. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

ez aért van mert nem szereted anyira, ha még csak nem régota vgytok eggyüt akkor valoszinüleg hirtelen felángolás, nekem is volt ien, egy hétig nem látam és teljesen kiszeretem belöle, aztán jöt egy fiu akibe nagyon szerelmes lettem, már három honapja szakitotunk de még mindig szeretem és hiányzik

16L

2010. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elözö vagyok:d

és azota a három honap alat nem beszéltünk és találkoztunk

2010. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de én szeretem és nemcsak fellángolás volt.csak szerintem messzevan vagy nemtudom:S
2010. júl. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!