Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki korábban nem volt túl...

Aki korábban nem volt túl szoros kapcsolatban az anyósával, az unokája születése után javult a helyzet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát kénytelen kelletlen kicsit javult a viszonyunk, de nem túlságosan. Még most is párszor összeveszünk, igaz, még csak 4 hónapos a kisfiam
2009. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi jóban voltunmk a baba születése előtt, de amióta megvan a pici azóta nem annyira. Ugyanis kéthetente vasárnaponként megyünk hozzájuk, ők nem jönnek sosem, pedig ráérnének. Mindíg elvárja hogy mi menjünk többször, de én nem vagyok hajlandó, és a párom sem. Ha akarja töbször látni akkor eljön! Ráadásul mindíg etetni-itatni akarja olyanokkal amiket még nem kapott a 8hónapos kislányunk, és ebből mindíg veszekedés van.Rászólok és az nem tetszik neki. Azt hittem sokkal jobban fogja majd érdekelni az unokája, de tévedtem :o(

Anyukám meg pont az ellentéte. Nem szól bele semmibe, rám bízza mit, hogyan csinálok, ha tanácsot kérek elmondja a véleményét de nem "okoskodik".

2009. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lett, mert most méginkább feljogosítva érzi magát, hogy telitalppal trappoljon a magánszféránkban, és rendszeresen kiborít. Még szerencse, hogy elég messze lakunk ahhoz, hogy ne legyen a nyakunkon minden nap.
2009. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

08:44-et mintha én írtam volna.

A szülés előtt olyanok voltunk mint a barátnők, közös vásárolgatások stb... amúgy ő nem szólt bele semmibe.

Mióta megvan a pici rosszabb lett, mert úgy érzem nem is érdekli őt a gyerek, eddig még egyszer nem vigyázott rá pedig nagyon közel laknak. Ha bármit el akarok intézni, nagyon messziről kell anyát hívnom. Sajna az anyósnak magától eszébe sem jutna, hogy vigyázzon rá vagy törődjön vele. Valahogy mindig akad valami fontosabb dolga sajna...

2009. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én még nem szültem meg,de már előre látom,hogy mi lesz!Annyira kiismertem már,pedig nem vagyunk barátnők,inkább csak olyan ha ott vagyunk szeret,ha nem akkor pletykál!Van egy 4 éve öccse a páromnak,aki elég betegeskedő.Már előre mondták,hogy ha megszületik a pindur-pandur menjünk le sokszor!Hát nekem 1 hónapban egy hétvége is elég ott!Mondtuk,hogy majd ők jöjjenek,mert nem fogom busszal hurcolászni az 1-2-3 vagy újszülött babánkat!Erre meg azt mondták,hogy majd apósom jön értünk autóval(olyan autó,ami 2 üléses és alvófülkés,a babahordozónak helye nem lenne,nem is tudnánk bekötni,1,5 m magasan van az ülés is!Ilyen transzport féle vagy mi!)Mert,hogy ő nem fog a beteges fiával gyakran menni,nehogy megfázzon!Hát 1:fázzon meg akkor az enyém,akinek szinte még immunrendszere is alig lesz, 2:ne is jöjjön,ha beteg a fia!Beleszólni a nevelésbe nem fog az tuti,mert nem ért hozzá!De tuti,hogy 1 hónapban egy napot és 1 órát fogják látni! :SSS Nem tudom ki jár rosszabbul!
2009. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon rosszba voltunk, ráadásul egy ideig együtt is laktunk. Amióta megvan a baba, illetve terhes lettem, teljesen jó a viszonyunk.
2009. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon megromlott a viszony. Eléggé akaratos, határozott jellem, aki nem veszi figyelembe,hogy mi mit és hogyan szeretnénk a baba körül,így minden látogatása egy agyrém... Hiába kérem meg, hogy ezt vagy azt így csinálja a babaával, mintha meg se hallaná. Pedig a szülésig jóban voltunk. :(
2009. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk már szülés előtt ki volt tiltva a lakásból és ez azóta sem változott. 18 hónap alatt 6x látta a lányunkat mert ennyiszer vittük át a kapuig. A lásba nem vittük fel a negyedikre mert nem voltam rá hajlandó. Kapott képet a gyerekről de nem túl gyakran. Egy utólsó esélyt még kapott tőlem a gyerekem első szülinapjára meghívtam de itt sem tudott viselkedni. Idén már képet sem kap róla és azóta egyszer sem vittük át de nem is fogjuk. A távolság pár száz méter tehát így járt. Mindenki azt kapja amit érdemel. Nekünk így tökéletes az életünk. Senki nem ugat bele semmibe.

Annyit azért leírnék, hogy akkor sem bíznám rá a lányomat, ha tartanánk a kapcsolatot vele mert idegbeteg. Pontosabban elmebeteg orvosilag bizonyítottan. Nem olyan durván, de nem bízunk benne a párommal. Nyugalmunk van és boldogok vagyunk. Számomra ez a lényeg.

2009. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. okt. 19. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!