Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos anyatejes babánál...

4 hónapos anyatejes babánál elkezdhetem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kezd fogyni a tejem és tápszer helyett inkább gyümölcsöt vagy bébiételt adnék. Mi a véleményetek? Egy étkezést kiválthatok vele?
2008. jún. 25. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi doktornőnk inkább a gyümölcsleveket részesíti előnyben,mint a tápszert.

Nálunk is ez a gond csak mi még 3 hónaposak vagyunk.

Nekünk azt mondta a doktornő,hogy jó lenne húzni a 4. hónapig,mert akkor már ihat egy pár korty gyümölcslevet.

Szerintem egy keveset kaphat, bár lehet hogy a ti dokitok máshogy gondolná.

2008. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, nekünk nem is kellett tápszer, mert négy hósan elkezdtük a hozzátáplálást. kb egy hétig csak almát kapott, első két nap csak levét, utána kicsi pépet is, majd negyedik nap már csak pépet. Aztán barackot, körtét stb. Amikor már egy fél üvegnyit megvett, nem kért szopit, ja azt nem írtam ez tízórai időben volt. Így hamar kiváltottunk egy szopit, utána öthósan, már ebédre főzeléket kapott(alma krumplival)a szopi mellé, az ebédszopit csak akkor hagytuk el amikor húst is kezdett enni(hathósan), most hét hós múlt és csak reggeli szopi, meg esti szopi van, néha délután is kap az uzsonna mellé szopit(akkor fél adag főzit, vagy gyümölcsöt eszik, de nem mindig elég neki). Vacsira meg tejpép vagy főzi jár a szopi mellé(először szopi, és ha még éhes akkor kap valamit). Így még elég tejcsit tud szopizni. Az éjszakát átalussza, most ilyen melegben egyszer kel fel inni.
2008. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. jún. 25. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem táplálsz mellé, nincs cumi, a babád igény szerint szopizhat, nincs olyan, hogy kevés a tej. Nem kell méricskélni..

Kérj tőle tanácsot, nagyon ért hozzá!

[link]

2008. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Én várnék a baba 6 hónapos koráig, de ez csak egy magánvélemény. Nálam is 4 hónap körül éhes maradt a szopik után, és akkor kezdtem használni a More Milk kapszulát, és nagyon sokat szoptattam, főleg esténként (másfél, 2 óránként). Így udtam kihúzni féléves koráig, de addigra már bőven lett tejem. Én meghallgatnék egy szoptatási tanácsadót LLL.hu-n, e-mailben is válaszolnak ha kérdezed őket. Az az extra 2 hónap is sokat számít most... Sok sikert!
2008. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!