Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el, mit csináljak?

Nem fogadja el, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Babám 3 hónapos,születésétől fogva sem a cumit sem a cumisüveget nem fogadja el.Félre ne értsetek,nem rá erőltetni akarom,de pl. egy kis teát,vagy vizet jó lenne a cicin kívűl adni neki,és egyszerűen nem kell neki.Pohárból meg össze vissza folyik,kiköpi.Kiskanállal szépen szedi a vitaminjait,de azzal túl macerás "itatni",de persze megteszem.Már több márkát is próbáltam(Avent,Nuby,Tommy Tippi)
2009. okt. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
hamar megtanulja a poharat most már.
2009. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes babának semmit sem kell adni, teát pláne nem! Örülj, hogy cicizik!

Az én lányom se fogadott el soha semmi cumifélét, most 14 hónapos, még mindig szopizik, s persze már szépen iszik régóta pohárból. De hat hós kora előtt semmi szüksége teára vagy vízre. Még csak nem is nyár van, hogy a nagy meleg miatt szomjazna, bár az anyatej szomjoltásra is tökéletes.

Szopizzatok igény szerint, más nem kell a picinek, sok boldogságot nektek!

2009. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodtan adhatsz neki teát,főleg éjszaka,ha felébred.Ha éjjel is szoptatod,akkor nem fog soha éjjel rendesen aludni.A tej nem szomjoltó.Igaz,hogy nincs már nyár,de fűtés már van.A baba is szomjas lehet.Tapasztalatom 3 gyerek mellett.
2009. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de még nem jöttem rá hogyan fogadja el,mert azt nem írtam hogy sajnos fogy a tejem,s azt a 250 ml amit eszik nem fogom neki pohárból adni...kicsit sok lenne.és akkor viszont itt maradok hoppon vagyis inkább ő éhesen.
2009. okt. 18. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám sem akarta elfogadni a cumikat,de megtaláltam ami bevált:MAM.Próbáld ki.Van a kólika ellenes üvege,én azt adtam és elfogadta.
2009. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha igény szerint szopiztok, nem fog elfogyni a tejed, lesz mindig elég, ne aggódj! Minél gyakrabban tedd mellre a picit, a tejtermelődés a szopi stimuláló hatására indul meg, így minél többet van cicin, annál több tejed lesz. Ne aggódj, igyál sok folyadékot és szopizzatok, minden rendben lesz!
2009. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!