Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attól félek nem fogom tudni...

Attól félek nem fogom tudni annyira szeretni mint az elsőt. Nagy butaság?

Figyelt kérdés
van egy 9 hónapos fiam,és szeretnénk egy kislányt is.de mostanában annyira sokszor eszembe jut,hogy nem fogom tudni annyira szeretni mint a mostani fiam,vagy a szivem szakadna meg ha a most 9 hósom bármibe hiányt szenvedne.most ne nézzetek butának,de ugyérzem nem tudom ketté osztani a szeretem.annyira teletett vagyok most a fiammal,hogy el se tudom képzelni másikat szeretni.másnak is volt hasonló érzése vagy csak én vagyok ilyen?
2009. okt. 18. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak most erzed igy lehet meg nem ertel meg ahhoz h legyen meg 1 pici babad de hidd el mikor megfogan benned az a pici elet nem lesz kerdes h mindkettonek ugyanannyi hely jut a szivedben es attol ugyanannyira fogod szeretni mindkettot egyebkent nem butasag csak teli vagy felelemmel ami ertheto ne aggodj ha ott fogtok tartani akkor minden rendben lesz jo babazast
2009. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal fogod tudni szeretni a másodikat is, pont úgy, ahogyan az elsőt. A szeretet nem osztódik,hanem duplázódik.

De ne haragudj, hogy megkérdezem, miért szeretnél így még egy gyermeket?

2009. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, az:) De szerintem nem így lesz, ha meglesz ha meglesz a második babád. Sok sikert hozzá!
2009. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.2 babát terveztük,de amióta meg van a fiam,már nem gondolok olyan sokat arra,hogy legyen még egy.teljesen kereknek érzem az életem igy.de még van időm ezen gondolkodni.
2009. okt. 18. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos ugyanúgy érzek :(

Rettegek attól, hogy ha majd megszületik a bab és a kezemben fogom, akkor nem fogom ugyanazt érezni mint az elsőnél és akkor mit fogok csinálni? Talán emiatt tolom magam előtt hónapról hónapra a védekezés abbahagyását.

Ugyanakkor én nagyon vágyom egy másikra, olyan skizofrén állapotban vagyok :(

2009. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na.2 hülye 1 pár.:-)bocs.én pontosan tudom,hogy butaság,de az érzés elöl nem tudok menekülni.már most félek itthon hagyni 3 napra.
2009. okt. 18. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont fordítva érzek!De valószínű azért,mert már túl vagyok a 2.terhességen,szülésen.Nálunk nagyobb a korkülönbség(4 év),és nagyon vágytam már arra,hogy megint babázzak!

Amióta megszületett a kisfiam(11 hónapos),azóta teljes lelkiismeret furdalásom van a bátyjával szemben.

A kicsit puszilgatom,simogatom,ringatom.

A bátyus ezt már nem igényli.

2009. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyereknél akárhány lesz is ugyanazt fogod érezni.Ebben a női hormonok is fognak segíteni(prolaktin).Nekem 3 van és mindet egyformán szeretem.
2009. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!