Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húslevesben főtt klumplit meg...

Húslevesben főtt klumplit meg répát adhatok neki?

Figyelt kérdés
6 hós lesz 1-jén...nincs a leves agyon fűszerezve, sőt még egy kicsit sótlan is. Meg természetesen a zsírt elhajtanám. Hozzátápliban már amúgy mindent kapott, amit ebben az időben ehet, már próbáltam a krumplit répával meg almával de nem fogadta el (amit nem csodálok, mert én sem enném meg így natúr, sztem pocsék íze van...) csak erre gondoltam, hátha így bejönne neki...csak nemtom lehet-e. Ja, amúgy kacsa leves, szóval nem marha vagy ilyenek ami nagyon zsíros.
2009. okt. 18. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, én is adtam már 5 hónaposan. Imádta.
2009. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki,sőt tehetsz bele husit is.Amúgy marhát is lehet adni attól sem lesz baja ha szereti.Vagy májat is tehetsz bele.És nem kell ezért extra íztelenre főzni a levest.
2009. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, lével és egy kis tésztát is tehetsz bele. Nekem 5 hónaposan már ette. A marhából is adhatnál bele husit neki :)
2009. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. okt. 18. 12:45
 5/5 A kérdező kommentje:
hát...sajnos ebben a formában is öklendezik tőle...még almával sem ette meg...majd talán később...
2009. okt. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!