Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a 6 hósomnak...

Igaz az, hogy a 6 hósomnak odaadhatom a húslevesben, gulyáslevesben főtt krumplit?

Figyelt kérdés
Nekem ez elég fura, de mivel az első babámmal próbálunk eszegetni most nem tudom mit lehet, és mit nem. Köszönöm, ha válaszoltok!
2011. febr. 8. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én húslevesben főttet adtam, nagyon szerette. Minimális sót és csak egy két szem borsot tettem addig a levesbe, amíg az ő részét ki nem vettem. Meg persze petrezselymet.
2011. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaz
2011. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem adtam még neki ekkor a mi levesünkből főtt dolgokat! De én fűszeresebben főzök!
2011. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is odaadtam neki ,és imádta!
2011. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is adtuk a kislányomnak már az ilyeneket kb 6,5-7 hónapos korától.

Most 10 hónapos és szinte teljesen azt eszi amit mi. Persze tejet nem kap, tojásfehérjét nem kap, kevesebb fűszerrel főzünk, szóval odafigyelünk az ételek elkészítésére, de már nem is fogadja el a bébiételeket. És 1 hónapja teljesen darabosan kapja a kaját, nem pépesítek neki semmit.

2011. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is odaadtam. kevesebb fűszert használtam, borsot nem is és nagyon szerette.
2011. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!