Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípheti a sudocrem a babám...

Csípheti a sudocrem a babám popsiját?

Figyelt kérdés

16 hós, alapban még a gyógyszertári kenőcsöt haszáljuk, de néha, ha piros a popsija, s pár apró pötty van rajta, akkor szoktam bekenni sudocremmel. Már 2-3 alkalommal észrevettem, hogy ilyenkor nyulkál a pelenkája fele, és méltatlankodik. Nem sír, nem hisztizik, nem tépi a ruháját, csak piszkálja egy darabig.

Lehet, hogy csípi? Lehet, hogy érzékeny rá a bőre, erős neki a krém? Tapasztalt valaki iylet?


2009. okt. 17. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem csipi.Én már használtam magamon sebre kentem.De a betegeken is mindig ezt használjuk,van akinek felfekvése is van,de még nem panaszkodtak.Én 7hónapja azzal kenem babám popoját és nem vettem észre ilyet.
2009. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én allergiás vagyok rá (először viszketett, aztán tele lettem kiütéssel), ezért a kicsiknél sem mertem használni.
2009. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi pici kora óta sudocreamot használunk és nálunk ilyes jellegű probléma nem lépett fel, de mindenkinél máshogy reagálnak a dolgok szóval 100% biztosra nem mondom azt, hogy nem csípi őt.
2009. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt nagyon vékonyan kell kenni,szinte láthatatlan rétegben,mert nagyon erős krém.nem lehet hogy sokat,vastagon kentél.ez esetben kicsípheti ,nem is kicsit...
2009. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagoyn erős, vékonyan kentem, és igen ritkán.

De megvan a porbléma oka, sajna, tegnap vettem észre, hogy van egy repedés a punciján, ott, ahol gátsebet szoktak csinálni. Nem tudom mitől, de értekezek dokival...Szegényem:-(

2009. okt. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!