Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól vezessem...

Hány hónapos kortól vezessem be a csörös tanulópoharat?

Figyelt kérdés
Van a tommee tippee tanulópohár 4 hónapos kortól,vegyem meg 5 hónapos kislányomnak,vagy felesleges?
2009. okt. 17. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 6-7 hónapos korában vettem Dm-est csőrös poharat.1 nap alatt megtanult belőle inni.Anyatejes v. tápszeres?Hozzátápláltok már?
2009. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, az én babám 4 hónapos és vettem neki tommee tippee tanulópoharat /4 hónapos kortól/. Szerintem jó. De mivel egyáltalán nem csöpög, csak akkor jön belőle mikor szívja, először nem tudta mit csináljon vele és rágcsálta. De hamar rájött és ügyesen meg is tudja fogni.
2009. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan adtam neki,mert a cumisüvegből nem akart inni.DM-eset vettem és bevált.
2009. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Anyatejes és tápszeres is.Pótolnom kell mert már csak délelöttre van tejem.Csak azért akarom ezt bevezetni hogy megtanulja hogy cumisüvegböl tápszert iszik,tanulopohárbol vagy majd sima pohárbol teát vagy más innivalót.Vagy rosszul gondolom?

2009. okt. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!