Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be a glutént?

Hogyan vezessem be a glutént?

Figyelt kérdés

Most 7.5 hónapos, 5.5 hónapos kora óta kap gyümölcsöt, zöldséget. Meg már kapott rízs és köles kását. anyatejes.

Mikor és mivel vezessem be neki? Gondoltam a Hipp babakekszere, h azt kéne a gyülöcsébe morzsolni, vagy más ötlet?


2011. okt. 5. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért ajánlják a rendes háztartási kekszet vagy tördelve, vagy lehet kapni darálva. Azt tegyél a gyümölcspépbe.
2011. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen tej és tojásmentes keksz jó, de mielőbb! Én is a gyümölcsébe morzsoltam, illetve ha puha, omlós a keksz, már a kezébe is adhatod rágcsálni, szopogatni. (természetesen felügyelet mellett)
2011. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányom 5,5 hónaposan kapott először babakekszet gyümölcsbe keverve, én így vezettem be nála.

(Biscotta Fosfovit a babakeksz neve)

2011. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a védőnő javasolta a 6 hós kötelező vizsgálaton, hogy kezdjük el bevezetni a glutént. Gríz, liszt formájában. A grízből készítsek ANYATEJBŐL tejbegrízt, a liszttel pedig a főzelékeket habarjam be. Azóta rengeteg tejbegrízt megevett (most) 7,5 hós kisfiam, mindig tettem bele valamilyen gyümölcsöt és tízóraira vagy uzsonnára azt kapta. Tegnap például őszibarackkal ette. Imádja.
2011. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
babakeksz vagy milupa 7 gabona pehely, ez sokkal egyszerűbb mert nem kell reszelgetni, csak simán hozzákvered a gyümölcshöz
2011. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

olcsóbb megoldás, ha kenyérmorzsát teszel az ételébe. illetve a főzelékeket is ránthatod.

a Dm-ben lehet kapni bio gabonapépet, az is nagyon jó.


ezekkel sok cukortól, állományjavítótól megkíméled a babád.

2011. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!