Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ez lehetséges?

Anyukák ez lehetséges?

Figyelt kérdés
8,5hónapos a babám és napi 1x alszik már kb 2hete.Alvás az ugy alakul minden nap hogy reggel fél 9körül kelfel dél körül elalszik kb.2-3órát és után semmit este 8-fél 9-ig.Két hétel ezelőtt legalább este 6körül még aludt egy fél órát de már azt semm.Este már alig lehet vele birni mert már annyira fáradt hogy, azért nem bir elaludni.Ez már igy marad szerintetek?
2009. okt. 16. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Idövel nem lesz este olyan nyügös, de valoszinüleg már csak egyszer fog napközben aludni. MOst van abban az idöszakban, amikor két alvás sok, egy meg kevés. Pár nap -egy hét alatt át fog állni a szervezete.


A gyerekeknek különbözö az alvásigénye, ha neki csak ennyi kell, akkor ne eröltesd.


Most talán próbáld este kicsit korábban fektetni, akkor lehet, hogy könnyebben túljut ezen is.

2009. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Most ájult el szó szerint szegénykém.Próbáltam én hamarabb lefektetni de nem hajlandó rá csak hamár ájulásig fáradt.Akkor ugynéz ki hogy ez már igy marad:))
2009. okt. 16. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk a lányom 7 körül kell.10 után egy fél órát alszik a babakocsiban,és még kb. másfelet délután a kiságyába.Ő is nehezen birja estig.szerintem próbáld a dél körüli alvást elhúzni kicsit késöbbre,hátha akkor jobb lesz a délután.9hós kislány anyukája
2009. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az jött be (bár még csak 4 hónapos a babám), hogy este fél hat, het körül kimegyünk sételni egy, másfél órára. Akkor szinte végig alszik.

2009. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! nálunk 10 hónaposan volt ez. azóta később kel, napközben később alszik, és így nem olyan nyűgös. néha még 2x alszik, ha korábban kel. ki fog alakulni, csak kicsit nehéz ez az átmeneti időszak. hallottam már olyan babáról is, aki 7 hónapos kora óta 1x alszik.
2009. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 6 hós a kislányom és 7-8 körül kel. Ezután reggeli, és 11-kor megy aludni. Ez kb. 1 óra szokott lenni. Pár napja meg délután egyszerűen nem tudom itthon elaltatni...katasztrófa ilyenkor szegénykém...ma mondjuk aludt, mert végre ki tudtunk mozdulni és a babkocsi segített :) minden baba más :)
2009. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jóreggelt mindenkinek!Köszönöm a válaszaitokat.Szép napot és jó babázást.
2009. okt. 17. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!