Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 3 hós babám 40...

Mit csináljak? 3 hós babám 40 perce visítva ordít!

Figyelt kérdés

tegnap kapott védőoltást,semmi baj nem volt.most ébredéskor már sírt azt hittem az éhség miatt.de evett de még közbe közbe is sírt.azóta pedig vísongva sír

már én is mert sajnálom.mi lehet a baj???????????úgy sajnálom.soha nem csinált még ilyet


2009. okt. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyűgöseb az oltástól!

De Te ne sírj, mert ő annál inkább fog! Megérzi rajtad, hogy rémült vagy. Vidd ki sétálni, hátha attól megnyugszik. Ringassd a hordozóban, kapcsolj be valami lágy zenét, bugyoláld be egy nagy plédbe és ringasd kicsit.

Nem lázas?

Kitartás.

2009. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp nézd meg a lázát.
2009. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nincs láza.már én nem pityergek.nem tudom letenni mert akkor torka szakadtából sír.rá ez nem jellemző,mert nem hisztis sírós.most rágja az ujjam s abba hagyta s hallgatj Lilli babát.

http://www.youtube.com/watch?v=F8tJFa1CLUg

2009. okt. 16. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam akkor sír evés közben ha álmos és nem akar enni. Viszont mostanában nem akar aludni sem. Nagy ordítások árán lehet csak lenyugtatni annyira, hogy el tudjon aludni.

De az hogy folyamatosan sír... beszéltél már a gyerekorvossal?


Légyszi írd meg mi ha kiderül., hogy mi volt a baj!!

2009. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

Megnyugtattál, talán csak az ínye fáj...

2009. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Most jutott eszembe, hogy annó az én lányom teljesen kifordult magából a 3 hós oltás után. Olyan volt, mint akit kicseréltek. Előtte vidám, mosolygós, utána meg kis bőgő masina lett, és nem akart aludni napözben, szintén nagy ordításokat vágott le, akár egy órán át is képes volt visítani. Doki sem tudott mit mondani. Ez ment hónapokig.

Remélem Nálatok csak átmeneti nyűgösség.

2009. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád picit borogatni,masszírozni(ha engedi) az oltása helyét,elképzelhető,hogy fáj neki.Legalábbis az én kisfiamnak fájt,és ezek beváltak nálunk.
2009. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek,talán most megnyugodott.folyamatos ringatás mellett az ölemben álomba sírta magát.de még most alvás közben is szipog.

köszönöm nektek a tanácsokt.

2009. okt. 16. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a pocija fáj! Az én lányom akkor kezdett el nagyon visítozni. De igaza van az előzőeknek, borogasd a szuri helyét!

Próbáld meg elringatni!Nyugi, ha elalszik (még ha nagynehezen is) ébredés után minden jobb lesz!

Neaggódj, minden rendben lesz!

2009. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!