Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok bm-es cumit?

Ti használtok bm-es cumit?

Figyelt kérdés
Most vettem először nincs egy hónapos ès èszrevettem,ahol a gumi meg a műanyag találkozik tiszta lepedèk! Pedig mindig rendesen tisztítom! Úgy vettem èszre,hogy kicsit meghúztam a cumit! Ti tapasztaltatok már ilyet?

2013. júl. 1. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
igen! gusztustalan volt. egy nagy adag szöszhalmot szedtem ki onnan, pedig gyakran főzöm, és alig volt még akkor használva.
2013. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet, pedig a kislányom nyúzza rendesen.
2013. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó szar fajta! Mi mamosat használtunk de nem találtam csak 6 hónaposat! De lehet visszatèrünk arra!
2013. júl. 1. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk több Dm-es cumink van itthon és most, hogy írtad meghúzigáltam az összeset, de egyiken sem találtam semmit. Én tökéletesen elégedett vagyok velük, pedig több féle és márkájú cumink van itthon.
2013. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem èrtem pedig èn is ki szoktam főzni ès naponta töbször megmosom!
2013. júl. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!