Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapig használtok egy...

Hány hónapig használtok egy cumit /nem etetöcumi/ és milyen gyakran fözitek ki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez attól is függ, hogy a baba mennyit cumizik! Kislányomnak hónapokig elég volt 1 cumi! ő csak alváshoz használta! Kifőzni 3 naponta főztem! 1,5 évesen már hetente, majd volt hogy naponta cseréltünk cumit! 20 hónaposan leszoktattuk mert nem bírtuk anyagilag!
2011. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most 8 hónapos a fiam, 3 havonta cseréljük a cumikat, többet használunk egyszerre jelenleg 5 cumija van. Hetente már csak 2-3x sterilizálom, de naponta mosom le őket. Van hogy sterilizáló folyadékba teszem, van hogy ecetes vízben főzöm ki, de van kis mikrós cumisterilizálóm is...
2011. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nekem 26 hónapos a kislányom de csak egyszer főztem ki. Egy darabig azt csináltam ha le ejtette rohantam lemosni de egy idő után már nem foglalkoztam vele.
2011. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
t olvastam, hogy átlag 2 hónapig lehet egyet használni. Én minden reggel kifőzöm/sterilizálom mikróban - két cumink van. Nap közben, ha leesik, akkor csak forró vízzel leöntöm (vízforraló).
2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Születése óta 3 havonta cserélem (most 15 hós), kettő van forgalomban. Heti 2-3-szor kifőzöm, ha maszatosnak látom, lemosom. Ha beteg, minden nap leforrázom az etetőcumikkal együtt (este-reggel még tejitalt kap).
2011. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hónapja van forgalomban a MAM szilikonos cumi. 1 éves a lányom, hetente 1x főzöm ki. De nekem nem cumizik napközben. Addig van csak a szájában, míg elalszik akár délben, akár este. Az max 5-10 perc. Ha felébred, akkor csak úgy repül a kiságyból ha meglátja. Soha nem kellet neki. Valahol örülök neki, de arra leszek kíváncsi, hogy mikor fog arról leszokni, hogy cumival alszik el.
2011. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kifőzni a cumit, csak az első használat előtt 1x ugye. 3 hós a baba. Akkor öntöm le a cumit forralt vízzel, ha leesik a földre.
2011. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!