Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy csináljátok,...

Anyukák, hogy csináljátok, hogy 22-24 fok van a lakásban?

Figyelt kérdés

Persze tudom úgy, hogy fűtötök, de az egész lakásban ennyi???

És gázzal, vagy távfűtés van??

Engem annyira bánt, hogy nincs mindenhol meleg, most pl a nappaliban vagyunk és csak itt megy a fűtés és így is 20 fok van, este pedig csak a hálóban, ahol alszunk.

Tavaly is ritkán fűtöttük a két helységet egyszerre és még is olyan sokat fizettünk és ugye ott lenne még a konyha és a fürdő.


2009. okt. 15. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nembaj az, a 20 fok nagyon jó.

Nálunk annyi sincs szerintem.

Mi a konyhában egyáltalán nem fűtünk, csak a főzés.

2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mi gázzal, radiátorral fűtünk, így mindenhol egyforma a hőmérséklet.
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk szétbontani a lakás helyiségeinek a fűtését, olyan a termosztát, de gázzal fűtünk és padlófűtés van. Ez annyira jól tartja a meleget (meg a jó nyílászárók), hogy elég este egy órára és hajnalban mikor kelünk egy fél órára bekapcsolni és egész nap 24-25 fok van a lakásban. Mi fázósak vagyunk, nem elég a 22 fok.
2009. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi villanyradiátorral fűtünk stúdiólakásban,mindenhol 24 fok van.A hálószobában már eléggé zsúfoltan vagyunk a kicsivel,ott nem fér el a radiátor,ott csak 23-22 fok van.A 20 szerintem simán jó,gondolom nem ujjatlan bodyban alszik a kicsi.
2009. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
gázzal fűtök,de mindenhol van radiátor.de nem veszem le sehol,mert minden részt használunk.nappali,étkező,konyha egybe van,ott nem lehet bárhol is levenni a szobákba se akaro.de a 24 fok enyhe túlzás.nálunk 21-22 fok van.ha hidegebb van fázunk ha megfázunk sajnos a gyógyszerek többe kerülnek,és nem is jó.
2009. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na igen, de a lakás többi részében kb 17-18 fok van, ami engem nagyon zavar.
2009. okt. 15. 14:02
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem jó,ha abban a helységben nem fűtötök,ahol nem vagytok,mert kihülnek a falak és sokkal több energiába kerül nap mint nap újra felfűteni.Inkább vedd le(vagy hagyd úgy ahogy van) egy kicsit a fűtést ahol vagytok és legalább minimumon menjen ott is ahol nem tartózkodtok.

Gondolom konvektorral fűtötök?Családi ház?Átalányt fizettek vagy mindíg olvassátok a gázórát?

2009. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálunk minden radiátor 1-esen van, minden ajtó nyitva van mindig, így 20 fok körüli a hőmérséklet.

Ha lehűlnek neked a falak, lehet, hoyg több felfűteni. Próbáld meg, fűts föl mindent jól, nyisd össze a helyiségeket, aztán csavard mérsékelt állásba minden radiátort! Egyformán! ne zárd be az ajtót. Ha növeled a páratartalmat, az növeli a hőérzetet, 2-3 fokkal.

2009. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:Nyáron keveset fizettek,télen meg sokat?Ha nem haragszol,megtudod mondani,hogy kb.mennyit(tél-nyár?)
2009. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Közben jött egy hozzászólás.
2009. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!