Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már tényleg elegem van a...

Most már tényleg elegem van a sok jótanácsból, hogy építsem le őket?

Figyelt kérdés
7 hós a babám, kedden volt a védőnő és olyan hülyeségeket mondott, hogy a hajam égnek állt. 4 hós kora óta hozzátáplált a babám és azt mondja lassan adhatok neki sütőtököt, meg talán jövő hónapban banánt, mondom már rég kap ilyeneket, meg üvegesbe ennél cifrábbakat is, erre csak húzta a szemöldökét, na jól van mondom nem érdekel. Erre ma összevesztem anyuval, mert ő meg azzal csesztett, hogy adjak a gyereknek karamellás tejet, tejbedarát stb, na ez meg a másik véglet. Nagyon kiakadtam, igyekszem a középutat betartani, de hogy építsem le őket mert már megőrülök?
2009. okt. 15. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Türelmesen, szépen, de határozottan meg kell mondani, hogy majd TE tudod, mi a jó a babádnak, és hogy akarod csinálni, nem kérsz tanácsot.
2009. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy vagy nem nyilatkozom pl. családban vagy pedig azt mondom amit hallani akar pl. védőnő. Elég fura védőnő különben. 7 hósan már a húsokat mondta az enyém nem banánt.
2009. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért kéne leépíteni őket?el tudod te képzelni amíg felnő egy gyerek mennyi jó tanácsot kapsz.nekem van egy nagy fiam is,pontosan tudom,hogy ha mindenkit leépítettem volna aki bármilyen tanáccsal is ellátott,egyedül lennék a családba,de még a városba is.minden tanács annyit ér amennyit megfogadunk belőle.ha te tudod mit teszel,és helyesnek érzed,akkor ennyi,nem kell velük foglalkozni,ugy sem fognak ott álni pisztollyal a kezükbe etetéskor.anyukád meg még fog mondani pár cifra dolgot,elhiheted.ne akadj ki ezen,mert késöbb megőrülsz.
2009. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy hogyan építsd le őket, hanem az, hogy miért érint ez Téged érzékenyen. Tapasztalatból tudom, hogy amire pöccenek, azon a területen van egy kis tennivalóm. Bízz magadban és akkor nem akadsz ki. Ha valami pedig nem az erősséged akkor fogadd el az általad hitelesnek vélt ember tanácsát. Egyetértek az előttem szólóval, egyedül maradhatunk ha elutasítunk mindenkit, márpedig mi emberek ilyenek vagyunk, szererünk tanácsokat osztogatni és okosítani. Nem lehet, hogy bírálatnak vetted?
2009. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok jótanácsot, de ez is olyan volt mint a többi. És köszönöm, de egyátalán nem vagyok bizonytalan ebben a témában, sőt épp ezért vagyok mérges, mert úgy gondolom tudom mi a jó a gyerekemnek és csak azért hogy ne bántsak meg valakit nem fogom a gyerekem hülyeségekkel etetni. Szerintem inkább az a szomorú aki ezt teszi, azért kösz
2009. okt. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!