Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én már nem értem az alvási...

Én már nem értem az alvási szokásainkat?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem áll be nálunk. Kislányom 8 hónapos, és kétnaponta változik az éjjeli alvása. Hol végigalussza az éjszakát, hol fél kettőkor kel, hol hajnali négykor kel, hol már éjfél előtt fent van, hol reggel 6-ig alszik, ma például nyolcig, tegnap fél hétig. Így nem tudok tervezni semmit előre, mert minden a reggeli ébredéséhez igazodik. Akinek ilyen babókája volt, annak mikor állt be egy viszonylag kiszámítható alvás? Anyatejes.
2009. okt. 15. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
En ugy veszem eszre, ez a 8 honapos gond. Nalunk ugyanez megy. Hol atalussza az ejszakat, hol orankent kel, es hajnali 4kor mar szopizni akar, hool csak hajlani 5-fel 6-kor. Azt mondjak, ez egy nehez idoszak a babanak (ebbol egyenesen kovetkezik, hogy nekunk is), mert nem eleg, hogy a fogak jonnek, de a mozgasfejlodes miatt nagyon "felborulnak". Az agy nem tud megpihenni, mert folyamatosan dolgozza fel a rengeteg informaciot, es a babat mozgasra keszteti. Az en fiam folyamatosan vandorol az agyban, es felalomban tornassza fel magat ulesbe, amitol persze aztanb felebred. Valahogy tul kell lenni ezen az idoszakon is. Az en fiam 8 honapos, nagyjabol 1 honapja tart ez az allapot.
2009. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Kicsit megnyugodtam, nem vagyunk egyedül.... :-)
2009. okt. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!