Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem fog megnémulni?

Ugye nem fog megnémulni?

Figyelt kérdés
5 hós a kislányom és már 1 hete szívom az orrát orszi-porszival...sajnos közben annyira üvölt (nemtom fáj neki az a sz*r vagy csak szimplán kétségbe van esve) hogy már több napja teljesen be van rekedve. Annyira, hogy alig van hangja. Nagyon félek, mert ugye ilyenkor a hangszálak is fejlődésben vannak és kiskoromban hallottam még azt, hogy aki be van rekedve az csak suttoghat, mert különben maradandó lesz...ő meg eléggé igyekszik gyakorolni a hangját még így is..mit tegyek? Nem marad így ugye??
2009. okt. 14. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a hangjaval kapcsolatban annyit tudok hozzatenni, hogy esetleg be is lehetnek gyulladva a hangszalai, mert a rekedtseg onnan szarmazhat, nem feltetlen attol, hogy "kiabal". azt irtad, hogy milyen orrcseppeket hasznalsz, de gondolom gyogyszeres kezelest is kap a babad, mert ahogy irtad, olyan suru valadek, amit ilyen gyakran kellene es nehezen tudsz kiporszivozni az mar felulfertozodes jele es az antibiotikumos kezelest igenyelhet. arcureg gyulladas es leguti szovodmenyei lehetnek.
2009. okt. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk sem használt a Stérimár meg társai. Nasivin 0.1-es orrcseppet ajánlott a védőnő, az sokkal jobb volt. A stérimárt én használtam el amikor allergia szezon volt.

2009. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát nemtom...én felhívtam a doktotnőt, mondtam mi van, azt mondta ha nemtudom jól kiszívni és zavar engem ez, akkor vigyem el a gégészetre, nekik van ott olyan izotóniás sóoldatos kütyüjük, amivel átmossák az egész buksiját belülről...amúgy én úgy tudom, hogy az a felülfertőződés jele, ha zöldes-sárgás a váladék, az a bacik jele. Nekünk nem ilyen, hanem sima fehéres-áttetsző.
2009. okt. 15. 10:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Jól tudod, akkor van csak gáz, ha már sárgás-zöldes a trutyi. Szívd csak az orrát sokszor, előtte 5-10 perccel használj Nasivint, nekünk ez működött. És ne aggódj a hangja miatt, nem lesz semmi baja, nagyobb baj lenne, ha rámenne a váladék a fülére, vagy az arcára.
2009. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
akkor jó :) köszönöm szépen
2009. okt. 16. 10:30
 16/17 anonim válasza:
Szerintem egy nagy marhasag az egesz orszivos cucc....mindek kell szegeny gyereket kinozni?
2010. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

Valószínűleg még nincs gyereked és nem hallottad éjjelt-nappalá téve, ahogy küzd a levegővételért és szó szerint készül belefulladni éjjel a taknyába! Nem kívánom, még neked sem!

2010. jan. 31. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!