Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmót kapargatjátok a baba...

Koszmót kapargatjátok a baba fejéről vagy csak fésülitek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olajozzuk.
2009. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kaparom!

Olajozás, mosás, hajkefés fésülés.

2009. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon, egy hét alatt rendbe jött, előtte 1 hónapig olajoztam egész nap szinte öntöttem rá az olajat fürdetés közben fésültem és semmi.
2009. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne kapard!!!

Olajozd, mossad gyengéden és pár nap alatt eltűnik.

2009. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért kérdeztem,hogy kaparjátok-e,mert nekem a védőnő mondta ezt.Babe koszmó elleni sampont használunk kb 1 hónapja,nem nagyon látom,hogy hatásos lenne:(Olajozni pár napja elkezdtem neki intenzíven pancsi előtt,ez jobb úgy veszem észre.
2009. okt. 14. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Olajozd szerintem is...a babé nekünk se hatott:S
2009. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is volt elég durván koszmónk, először olajoztam és maszírozgattam neki(persze csak finoman, kutacsot kihagyva) aztán átfésültem hajkefével és mégegyszer ugyanez.DE!Nekem 2 védőnő is mondta, hogy jó a háztartási olaj, aha, csak lehetetlen kimosni az olajat a keféből és avas lesz tőle, szóval inkább babaolajat javaslok, bármit is mond a védőnő!(hacsak nincs allergia rá)

A babe sampon nekünk nagyon bevált! Úgy mosd vele a haját, hogy fürdés előtt bekened a fejét kicsit állni hagyod rajta(én addig kicsomagoltam a pelusból, körbetöröltem a popsit és beolajoztam kb. 5 perc) aztán fürcsi és lemosod.Remélem tudtam segíteni!!!

Jó egészséget!

2009. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni samponnal mostuk a pici fejét 3-4 alkalommal, és teljesen elmúlt. Szerintem próbáld ki, ne kapargasd!
2009. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is a Babé koszmó elleni sampont használtuk, amíg el nem tűnt a koszmó, minden este. Kicsit erősebben dörgöltem a fejét a törülközésnél, kb. 1 hét alatt szépen elmúlt.
2009. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én óvatosan lekapargattam,mert az olajjal nem jött le,így viszont gyorsan elmúlt.
2009. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!