Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 2-3 hónapos...

Mit játszotok 2-3 hónapos körüli babátokkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. És ezt a legkomolyabban írom. Egy két-három hónapos babábak szerintem semmi szüksége még játszásra. Eszik, alszik, megbabusgatom, megszeretgetem ha ébren van, és beszélek hozzá.
2009. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én összevissza puszilgattam, meg énekeltem neki és mozgattam a kezét a ritmusra. mindig nagyon szerette. Meg a tükörben nézelődtünk.
2009. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondozás közben folyamatosan beszélek hozzá, bár ez még nem játék, de fontos, hogy figyeljen rád. Beszélgetni szoktunk. Imádom, ahogyan formálja a kis szájacskáját, kerekíti a szemeit. Ilyenkor vagy kérdezgetem, becézgetem, vagy mondókát mondok, vagy puszilgatom, simogatom. Két kis kezét, markomba fogom, majd a kezemet össze ütögetetm: "összetöröm"-ez a kedvence.

A hordozóban vagy babkocsiban felakasztott játékot vagy szalagokat is nagyon szereti. Néha a hordozóban tv-t néz, hintáztatja magát. 10 hetes a babó.

2009. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Mivel kajcsi után nagyon jó a kedve,mert ügye teli a pocója..:),így mindíg azután "beszáégetünk" egymással...:) Általában ő kezdi..,miután jóllakott,rám néz,és azt mondja,hogy gúú,vagy gííí,én meg utánozom,amiket mond..:) Bűűű-zök neki a számmal,meg

mindenféle hülye hangot adok ki,aminek mindíg nagyon örül,és ő is próbál utánozni..Tündéri!! Aztán irány pelusozni,közben is jókat vigyorog,mert mindíg hülyéskedek vele,majd általában egy nap kb. 3-szor megyünk a tükörhöz is hülyülni.. Ahogy meglátja magát, rögtön kinyomja magát a kezemből,és vigyorog,meg gőgicsél a tükörképére,és közben a tükörből figyelni szokott engem is.. Néha a játszószőnyre is leteszem,vagy a hintájába,és olyankor jókat szokott dumálni,meg mosolyogni a lelógó dolgoknak. Azért a kedvenc az a hinta,mert ott vannak a "haverjai"..:) Aztán,ha megunta,jól elalszik benne..:)


További jó babázást mindenkinek!

Üdv.,Egy 2.5 hónapos kislány anyukája :)

2009. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kezébe adok játékokat, textilpelust - imád ezekkel matatni. A tükörben szoktunk bohóckodni, ilyenkor sokat mosolyog és nyúl a tükör felé. Beszélek hozzá, rímes mondókákat mondok neki ezeken is nagyokat kacag. Kimondottan játszani még nem lehet vele, inkább csak ismerkedik a környeztével, nézelődik, matat a kezébe adott tárgyakkal.
2009. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!