Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oldalt, háton vagy hason...

Oldalt, háton vagy hason fexik a picitek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekem fekszik és nem fexik.


Egyébként kicsinek az oldalán, most 15 hós a hátátra fordul hasonfekve alszik el.

2009. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
MÁr 8,5 hós a kislányom. Oldalt alszik el, forgolódik jobbra balra hátra, de sosem alszik hason. Első perctől oldalt aludt, vagyis úgy tettem le, mert a kórházba még öklendezett, itthon meg féltem, ha bukik akkor megfullad benne.
2009. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a helyesírási szbályokkal. Ez egyfajta rövidítés...de nem ez volt a kérdésem, kedves első válaszoló.

(egy tanítónő...hoppá!)

2009. okt. 14. 11:10
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Egy tanítónő ne írjon kérdésében rövidítést, főleg ne ilyen durvát!

Még, jó, hogy nem hozzád jár a fiam.


Én nem dicsekednék a foglalkozásommal ilyen szó kiírása után. Hoppá!

2009. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

:)

Vicces vagy! Te sosem rövidítesz? Hidd el sokkal jobban tisztában vagyok a helyesírással mint te! Föleg h sokan használják a ksz-helyett az x-et. Akár itt is.

Honnan tudod h nem tanítottam a fiadat? Ebben nem lehetsz olyan biztos.:)

2009. okt. 14. 11:28
 6/19 A kérdező kommentje:
Látod? a "hogy"-szó helyett is mindig csak egy h-betűt írok...na most köss bele ebbe is légyszi!!!
2009. okt. 14. 11:29
 7/19 anonim válasza:
Az Én fiam 10 hónap az első naptól kezdve hason alszik. Persze éjszaka néha forgolódik.
2009. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Azért gondolom, hogy nem te tanítod a fiamat, mert most is éppen órán csücsül velük a tanítónénije és ő már öregebb és 10 éves a gyereke, tehát nem tesz fel ilyen kérdést, azonkívül ő jól írta volna a fekszik szót.

:D

És neked, hogy fekszik a babád?

2009. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Az Én fiam 10 hónap az első naptól kezdve hason alszik.

Ez milyen mondat? Megértem, hogy 10 hónapos a fia, de miért nem lehet rendesen írni? De az Én-t nagy betűvel írja!

:D:D

2009. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Csakis hason fexik.

(Ezen kiakadni?? Szánalmas...)

2009. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!