Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok olyan oldalt ahonnan...

Tudtok olyan oldalt ahonnan olcsón tudok rendelni bébikaját?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban üveges bébiételre, tápszerre, esetleg tejitalra, babajoghurtra, pudingra, tejpépre ilyesmikre.

Köszi


2011. nov. 19. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


én innen szoktam, most novemberben 3ezer Ft felett ingyenes a házhoz szállítás. Igaz itt nincsenek üveges bébikaják, de minden mást innen veszek nagy tételben is akár, a lányom minden Humanas dolgot szeret. Nagyon jó akcióik vannak, most is 59 Ft a 4 darabos tejbegríz, igaz egy hónap múlva lejár, na de addig bőőővel lefogy több tobozzal is. 10 hós a lánykám

2011. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt már néztem és ezért ötlött fel bennem a kérdés :)

Egyébként nagyon jó kis oldal és az én lányom is nagyon szereti a humana-s dolgokat.A joghurtokat, pudingokat különösen.Kéne is rendelnem egy raklappal :)

2011. nov. 19. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor hajár, most novemberben ingyenes a szállítás, én már bespájzoltam:)
2011. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziasztok. megnéztem ezt az oldalt. ez tényleg igaz? csak mert ez így baromi olcsó? szoktatok rendelni? mindig van nekik? több kilót be lehet így vásárolni!! marhára megéri :)
2011. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

igen, igaz, én mindig innen rendelek, bármekkora tételben lehet. vitaminokat, probiotikumokat is innen veszem ha akciós

2011. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na akkor köszi!

Üveges bébiétel témában nem lettem okosabb, viszont a gyerekkosárról bevásároltam a lányomnak, mert imádja a joghurtokat és majd azt a tejitalt is kipróbáljuk!

Köszi a tippet, mostantól folyamatosan figyelni fogom ezt az oldalt! :)

2011. nov. 20. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!