Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hüledeznek az emberek,...

Miért hüledeznek az emberek, ha nagyobb a babám a koránál?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít, hogy rácsodálkoznak mint valami UFO-ra, pedig nekem nem is tűnik nagynak. Az a jó ha kicsi? Égő a nagy baba? Vagy mi??? 16hós 12,5 kg, 23-as lába van, szerintem semmi különleges nincs benne. Felnőttek között is mekkora különbségek vannak.Titeket ez zavar?
2009. okt. 14. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan jó sokan válaszoltak Neked, de én is belépek a sorba. A fiam a héten egy éves, és 13,5 kg, 87 cm, 23-as cipőt kellett tegnap venni Neki. Szerintem semmi baj nincs vele, a férjem génjeit örökölte. ( 190cm, 115kg). Rendszerint engem is megkérdeznek idegenek az utcán, hogy mivel tömöm a gyereket, s nem akarják elhinni, hogy amúgy nem egy nagy evő a fiam. Az esti tápi adagját 9 hónapos kora óta nem emeltük, mert néha azt sem eszi meg. Napközben sem mindig eszi meg a kajáját, pedig nem felnőtt adagnyit adok neki. Ilyen, s kész, mi így imádjuk. Persze a második szavuk a jó akaró, minden lében kanál idegeneknek, hogy milyen aranyos,látszik, hogy elégedett, nyugodt baba. Ami igaz is.
2009. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ma voltma ilyen zenei foglalkozáson és megszólal valaki, hogy milyen éretlenül viselkedik a gyerekem. Mondom miért is (mivel sírva fakadt, hogy nem lehetett már nála a csőrgő amivel addig játszatott)??? Erre a nő: Egy ilyen nagy gyerek mint ő, lehet hogy hiperaktív??? Erre mondom, miért mennyi idősnek néz ki? Erre: Hát 2 éves már jócskán elmúlott az biztos. Mondom meki még csak 15 hónapos amúgy. Erre: Ja persze, ő meg 10?????????????????????????????????? Azt hittem képen nyomom! Nem is viszem már ilyen helyekre, mert nem elég, hogy barátságtalanok az emberek de még bunkók is!
2009. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, döbbenetes...Egyáltalán nem értem hogy miért kell megjegyzést tenni. Én sem mondom hogy úristen, eteted ezt a gyereket hogy ilyen kicsi?!
2009. okt. 14. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!