Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hüledeznek az emberek,...

Miért hüledeznek az emberek, ha nagyobb a babám a koránál?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít, hogy rácsodálkoznak mint valami UFO-ra, pedig nekem nem is tűnik nagynak. Az a jó ha kicsi? Égő a nagy baba? Vagy mi??? 16hós 12,5 kg, 23-as lába van, szerintem semmi különleges nincs benne. Felnőttek között is mekkora különbségek vannak.Titeket ez zavar?
2009. okt. 14. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagy baba, 2 hónapos és 6kg10dkg és 60,5cm ha megkérdezik mennyi idős és én mondom, hogy két hónapos a válsz rá " hát én azt hittem van vagy 4 hónapos", nagy baba na és akkor mi van, anyatejes szép nagy baba, perzse néha zavaró a rácsodálkozás, de én büszke vagyok a két hónapos kis-nagy lányomra:)
2009. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ne aggódj,az enyém 1 évesen 12kg volt,de nem volt kövér csak olyan kis izomgolyó a láb méretére nem emlékszem pontosan de kb 21-22 lehetett/ most 3éves mult 19kg 105cm és 28 cipő kell/

És teljesen arányos kisgyerek,a tiéddel sincs semmi baj

2009. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szintén nálunk is, 15,5 hós, 12 kiló és 23-as a cipője.

86/92-es a ruhamérete, mint egy két évesnek.

Ne foglalkozz másokkal.

Nagy baba és kész.

Az enyémet a kórházban csodálták meg, mert egy fejjel nagyobb volt mint a többiek, 4450g a születési súlya, én meg 55 kiló vagyok.:)

2009. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont először nekem is ekkor mondták, mert ő is 6 kg volt 2 hósan:)
2009. okt. 14. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerős, az én fiamat mindig 2 évesnek nézik. Majdnem 11,5 kg, 83 cm és 24-es!!!! lába van. De én is ilyen nagy voltam és ez egész kiskoromban végigkísért, átoknak éreztem, aztán most meg mennyi nálam magasabb nő van.
2009. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mi sem vagyunk törpikék..Apa 1,90,én 174 cm.Csak ma ketten ájuldoztak nekem a zenés foglalkozáson és már majdnem megkérdeztem hogy a tv-ben bemondassam hogy mekkora a fiam??
2009. okt. 14. 11:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hasonló a helyzet, azzal kiegészítve, hogy nekem terhesen is akkora pocakom volt, hogy egy nő megszólt a Sparban, mondván: "Ilyen nagy pocakos kismamát nem is láttam még. Amikor én voltam terhes, a mentősök a nővéremet akarták elvinni szűlni, annyira nem látszott rajtam a terhesség." A fiam 4170 grammal 60 cm-el született. Mostanában is vannak ilyen jóindulatú emberek, akik úgy néznek rá, mint a Tesco-ban a legújabb akcióra. Engem is nagyon zavar, így ha elmérgesedik a helyzet néha néha visszaszólok nekik, hogy vegyék a lapot!:)
2009. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok, terhesen tőlem megkérdezték a boltban rendszeresen, hogy ikreket várok, ugye?

De elmondom, hogy még idegen férfiak is azt kérdezték.

Hátulról nézve meg egyáltalán nem látszott, hogy terhes vagyok.

2009. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 6.5 hónapos kislányom 4200g és 53 cm-el született, most 9200g és 72cm. Akkora mint egy 1 éves azt mondták. Mi se vagyunk egy alacsonyak és vékonyak ez van. Nekem 42es a lábam apjának 46-os. Akkor nem lehet vékony alacsony kis lábú gyerekünk. :-) Bármekora is, a mi kis picurkánk marad!

2009. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam 6 és fél hónaposan 9470 g volt és 79 cm. Mindenki le volt döbbenve a védőnőnél, hogy tényleg csak ennyi idős?!? Hát ez van, nem tudom miért kell ezen csodálkozni...Felnőttek között is van 45 kg-os és 340 kg-os...

Engem már nem zavar, mondjuk amikor pár napja Interspar-ban egy ismeretlen nő ledagizta a fiamat (holott még pocakja sincs, nagyon arányos), majdnem fejbe csaptam.

Én nagyon örülök, hogy jó súlyban van, nem kell azon aggódnom, eszik-e és hízik-e rendesen!

2009. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!