Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátoknak adtok...

2 hónapos babátoknak adtok már valami játékot? Ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékot még nem adok a két hónapos lányomnak ,de a kiságya fölött forgó-zenélő kismackóké meg van őrűlve!
2009. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem adtam játékot a fiamnak. A kiságyára akasztottam egy zenélő bárányt, azt nézte mindíg.:) Sokszor még most is nagy sikert arat, pedig már 7 hónapos. Talán az lett az első "igaz barát".:))
2009. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom meg volt őrülve a függönyéért. Piros, sárga kockás nagy macikkal. Én varrtam neki és a kimaradt anyagot mindig vittem oda ahol kislányom volt és azt nézegette, ill. rajzoltam neki mosolygós arcocskát(fekete-fehér), ezt is nagyon szerette.
2009. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én két hónapos kislányom nagy szerelme a kiságy fölött lévő zenélő forgó, de hasonló sikert arat a játszószőnyege is:)
2009. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk 2,5 hónaposak.Imádja a kicsikém a zenélő forgóját a kiságyon.A hordozóján egy gólya van aki viszi a kicsinyét,ha leveszem azt is keresi.

Vettünk neki egy játszó szőnyeget is mindenféle csörgős lógóval azt most fedezi fel és ahogy kalimpál a kezével már meg tudja "szólaltatni" őket.

2009. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!