Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiprobálnám a birsalmát. Ti...

Kiprobálnám a birsalmát. Ti adtatok a babátoknak? és ha igen milyen formába? 8 honaposok vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatod neki.

A kisfiam 7 hónapos és pont a hétvégén próbáltuk ki. Igaz, üvegeset adtam neki, ha jól emlékszem vilmoskörte + birsalma volt és nagyon ízlett neki!

2009. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is üvegeset veszünk, Kecskeméti vilmoskörte birsalmával, 4 hós kortól.
2009. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a kecskemétit adtam/adom a gyereknek, 3 hónaposan adtam először, semmi baja nem volt, imádja a mai napig is. Most 6 hónapos.
2009. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, mivel az enyém is nagyon szerette az említett bébiételt, kompótot főztem neki (10 hónapos volt) belőle. Pici fahéjjal (darabossal, hogy csak az íze kerüljön bele), szegfűszeggel, pici cukorral, mert nagyon savanyú. Ízlett neki, próbáld ki.
2009. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok!
2009. okt. 14. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A védő nénim nekem nem ajánlotta sem a fhéjat sem a szegfűszeget, aztmondta a gyümölcs eredeti ízét kell megszoknia, megismernie a gyerkőcnek. Teaként főztem eleinte, persze cukorral a birseket én ettem meg. Készítettem husi mellé mártogatósat is, ami csak annyi hogy össze pürésítettem.
2009. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!