Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az őszibarackot szoktátok...

Az őszibarackot szoktátok keverni banánnal is a babátoknak desszertként? Vagy csak külön-külön almával? Üveges kajában nem hallottam még olyat, de én szívesen kipróbálnám.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

külön külön almával.


egyébként van bébiételben is:


[link]


[link]

2010. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármit bármivel keverhetsz, amit te magad is megennél. Csupán a fantáziád szabhat határokat a babakaják elkészítésében és persze az ízlés :)))
2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ugy ahogy a 2. irta.

a banán brokkolival is nagyon jó meg a dinnye sonkával...

2010. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
banán-sárgabarack, banán-sárgadinnye, banán-őszibarack, én ezeket gyakran keverem. már csak azért is, mert a banán és az alma elvileg fogja a székletet, a barackok pedig hajtanak, ezért inkább nem keverem a banánt almával, vagy hármas kotyvalékot készítek, banán-alma-barack. tényleg csak a fantázia szab határt, mit mivel.
2010. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
ja, az én irományomhoz hozzátartozik, hogy nálunk inkább szorulásos gondok vannak, ezért próbálok olyan desszerteket adni, amik kicsit kiegyensúlyozzák a bélműködést :)
2010. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés ugyanis én keverem a zöldségeket a gyümölccsel.Ma őszibarackot kapott sárgarépával így más az íze mert külön nem eszi meg a barackot.Szerintem nyugodtan keverheted jobb lesz az íze.
2010. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lanyom eppen most kanalazta be a nectarin-banan turmixot :)

Szereti nagyon.A masik nagy kedvenc repa-alma :)

Keverhetsz barmit barmivel igazabol, ha nem okoz gondot a baba emesztesenek (nalunk figyelni kell, hogy ne okozzon szorulast) es izlik a babanak.

2010. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!