Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon el van kapva a...

Akinek nagyon el van kapva a babája, mikor változik meg?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy én kapattam,de már 16hónapos,és néha teljesen kivagyok,mert még mesét sem néz egyedül.hétvégén takarítunk a párommal,és akkor főzök meg 3napi kajaadagot,mert még főzni sem lehet mellette,ennyira igénli a közelségemet.
2009. okt. 13. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
én kisfiam is 16 hónapos és ugyanezt produkálja.ő állandóan a kezembe akar jönni amikor épp vmit csinálok,ha átmegyek a másik szobába bőgve rohan utánnam.én próbálkozok most napok óta kicsit sirni hagyni.és ha behergeli magát akkor meg főleg nem veszem fel mert akkor azt hiszi ezzel mindent elér.elmondom neki hogy ezt nem lehet anya nagyon szeret de dolga is van amit meg kell csinálni.idegeneket nem szereti ugyhogy az ovitól énis előre félek.kitartás,nem vagy egyedül G
2009. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki!Az az érdekes,hogy ahogy ekezdek v.mi házimunkát egyből nyafizik,de ha ott vagyok a szobába,akkor nem,pedig valamikor tévézek,olvasok,nem játszok vele mindig,de ahodgy valami fontosat csinálnék,egyből ölbe kell venni:(,na majd próbálkozom kicsit önállósítani:)
2009. okt. 13. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!