Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának miből...

Anyatejes babának miből készítsek tejbegrízt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy friss tehéntejből, de ha te is a divat után mégy,akkor tejpép,mert az valójában tejbegríz.
2009. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ugye a mai irányzat szerint hogy hány hós vagy.Az én babókám nem eszi meg a tejpépet pedig tápszeres csak a jó éjt papit (üveges Hipp)eszi meg.Igazi tejbegrízt a mai álláspont szerint azt hiszem 1 éves után de ismerek olyat aki a régi irányzat szerint előbb adott és tehéntejből csinálta.6 ás fél hós anyuka
2009. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehéntejből semmiképp,de anyatejből,gyümölcs vagy szőlőcukorral édesítve nyugodtan adhatsz neki.

Vagy csinálsz tejberizst anyatejből gyümölcsökkel /alma,barack,körte/ és összeturmixolod,az én babám nagyon szereti.

2009. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vettem tejmentes grízpépet és fele víz, fele anyatejből szoktam, amíg van a a fagyasztóban.
2009. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző

Tegnep pl. reszelt almához raktam grízpépet, nagyon ízlett neki, 7 hónapos.

2009. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy éves a kislányom. Hol lehet grízpépet kapni? Anyatejet úgy tudom nem szabad főzni, akkor hogy csinálod belőle a tejbegrízt? Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 13. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyatejet is nyugodtan lehet fozni, csak sok ertekes vitamin lebomlik benne a hotol. A bolti tejet mar forralva kapod, annak mar mindegy. A tehentejtol allergias lehet a pici, de egy evesen ha nem volt senki tejerzekeny a csaladban mar kaphat. Ha megoldhato anyatejjel (van eleg, fagyasztott is ok) jobb az. Jo megoldas lehet az, hogy nagyon surure fozod, es egy adag anyatejet utolag adsz hozza. De mivel szopik igy amugy is eleg vitaminhoz jut belole.
2009. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Humana-nak van tejmentes grizpépje.ó és almapépje.

A Müllerben is van saját termékes grízpép ( [link]

Szerintem a Dm-es saját termékek között is van.

A Hipp-nek van rizspelyha, azt is Müllerben lehet kapni csak, a magyar feliratú HIPP-es termékek között nincs.

( [link]


Én kiolvasztom és felmelegítem az anyatejet, hozzáöntök forralt vzet és belerakom a grízt. Nem kell főzni.

Vagy simán hozzákeverem a gyümölcshüz.

2009. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hós, szopizik. 1 éves korától adok neki Milupa Junior tejitalt is ( a tehéntejjel nem szimpatizálok), így abból készítem neki a tejbegrízt is. Nagyon finom, szereti.
2009. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!