Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Maltofer csepptöl fájhat a...

A Maltofer csepptöl fájhat a babám hasa?

Figyelt kérdés

Este szoktam neki beadni,de kb fél óra múlva rettenetes orditásba kezd,csillapithatatlan. Ez minden este,a cseppek után van. És 1 hétig nem kakált! Biztos,hogy a vas miatt! De most mit csináljak? Muszáj neki adni,mert nem lett túl jó a vérképe,de már nagyon sajnálom!

Vagy próbáljam reggel adni?


2009. okt. 13. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen a maltofertől van. Nekünk azt javasolta doktornénink, hogy ezt is szépen lassan kell bevezetni. 2 napig 1 csepp, 2,3... amíg el nem éritek az előírt mennyiséget. Csak akkor adj többet, ha nem fáj tőle a hasa, ill. szerintem reggel add be, hogy ne este fájjon a pocija.
2009. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igy adtam , 1 cseppel kezdtem,majd naponta 1-gyel jöveltem. Nem is volt gond,amig el nem értük a 7 cseppet. Tehát még a 6 cseppnél se volt gond,csak a 7 -nél. De ha meg kevesebbet adok neki,akkor az nem sokat ér ...

Megpróbálom reggel adni.

2009. okt. 13. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adj neki 6 cseppet, később próbálkozz meg a 7 cseppel.
2009. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El kell érni hogy kakiljon,mennyi idős?
2009. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már kakált most délelött :)

De ez igy akkor se lesz jó,hogy heti 1 !

Szerintem csak 5 cseppet fogok neki adni,vagy még kevesebbet.

Most lesz 4 hónapos

2009. okt. 13. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,próbáld kétszerre elosztani,pl.3csepp reggel,3este!Csinálj neki kamillateát,próbáld ki pl.a hippes 4 hós kortól adható gyümileveket(barack,szilva),vagy valami hashajtó cseppet(pl.laevolac).Ha szoptatod egyél te szilvalekvárt,aszaltszilvát,reggel narancs,vagy őszilevet.Esetleg hőmérőzés,végső esetben glicerines kúp.Valaminek 6nia kell,nálunk is igy volt!
2009. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja!Önkényesen ne csökkentsd az adagot(én is azt csináltam először),mert nem segit,a szar vérkép renyhébb bélműködést okoz,amitől lehet szorulása.Amint elkezdett javulni a vérképe,javult a dolog a kakilással is!
2009. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma kora délután adtam neki 4 cseppet és nem fájt utána a hasa.

Köszi a tanácsokat,megfogadom és holnap elosztom az adagját 2 felé.

2009. okt. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!