Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan csepptől kipattoghat...

Espumisan csepptől kipattoghat a baba bőre?

Figyelt kérdés
Az arcán, fején, mellkasán, nyakán elsősorban. 6 hetes a kislányom amúgy.
2011. márc. 20. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ennyi idős volt, mikor először kijött az ekcémája, mi azt hittük az Infacoltól, de nem, hanem az anyatejből átjutó tejtermékekre volt allergiás...

Úgy lehet kideríteni, hogy egy pár napig nem adod neki az Espumisant és ha szebb lesz a bőre, vagy el is múlik, akkor ez volt a hibás, ha nem, akkor a többivel kell kísérletezni (olajos magvak, tojás, tej, tejtermékek kivétele az étrendedből, hogy a szopival ne kerülhessen a szervezetébe).

Mindenképp gyógyszertáti mosdókenőccsel fürdesd a babádat és esetleg próbáld ki a Babe koszmósampont is a buksijára.

(Néhány gyermekorvos ilyen kiütésekre már szokott felírni speciális arckrémet is, a miénk nem ilyen volt... én Sudocremmel kentem neki, míg el nem múlt, de ez eléggé kiszárította a bőrét...)

2011. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!