Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béres csepptől lehet hasmenése?

Béres csepptől lehet hasmenése?

Figyelt kérdés

Lányom 14 hós, kapja a béres cseppet, napi 1X5 cseppet. 3 hete hasmenése van, már nem tudjuk mitől. Egy hete diétázik, semmi változás. Férjem ötlete volt, lehet a béress csepp? Abbahagytuk,javul a helyzet...

Tapasztalt valaki hasonlót?


2011. máj. 1. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én is béres cseppezek.15 éves vagyok lány.Nos,lehet,hogy a babának ettől van hasmenése,vagy vírus(babáknál népszerű rotavírusra is lehet gondolni)

Orvoshoz célszerű a babát vinni!Kiszáradás veszély fenn állhat,folyadék pótlása szükséges.

Egészségügyi iskolába járok,gyermekápoló akarok lenni,2 unokaöcsém van meg egy unokahugom.Csak tudom..:)

Szerintem ezekre ti is gondoltatok.

Nyugodjatok meg,és vigyétek dokihoz a babát!

2011. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván voltunk orvosnál. Már 3 hete hasmenése van, de más tünet nincs. Doki hetente kétszer látja, folyamatosan konzultálunk. Most várjuk a székletminta eredményét.

Tapasztalatra voltam kiváncsi, hogy valaki tapasztalt-e már ilyet...

2011. máj. 3. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!