Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam a fülét...

13 hónapos kisfiam a fülét gyűrögeti. Mért csinálja? Fáj neki?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisfiamnál ma észre vettem hogy nagyon gyűrögeti, piszkálja a fülét. Nem sír, nem nyűgös, jó a kedve,de már pirosra húzogatta a bal fülét.Mögötte is piros és vakarja is. Mitől lehet? Ha fájna akkor sírna, nem?
2009. okt. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ha vakarja meg piros akkor valami biztos van, kend be neki sudocremmel, én is azzal szoktam mert az enyém meg a füle tövét vakarja sokszor véresre.
2009. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is csinálta egy ideig ezt és sírás nélkül stb...

de aztán ki derült hogy középfül gyulladása van és ki kellet szurni mindkét fülét! :( nagyon vigyázz! inkább menyj el osvoshoz vele és közöld vele a biztonság kedvéért!

de az is lehet hogy semmi gond nincs vele csak szereti piszkálni. 1 anya

2009. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el orvoshoz, akkor szokták a fülüket piszkálni, ha fáj nekik, nehogy nagyobb baja legyen.

Amúgy az én fiam is pont ma 13 hónapos, ha van kedved, írj!

2009. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 12hósom is folyton piszkálja. Két hete voltunk fülészeten, igaz más miatt. De azt mondták nincs semmi gond. Gondolom észrevették volna, ha van valami.
2009. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga véletlenül?Az én 12 hósom most is piszkálja a jobb oldalon mert a jobb oldalon jön a szemfoga.
2009. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor csinálja, ha elálmosodik. Ez a biztos jele a fáradtságnak.
2009. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyetértek, tényleg fárdatságot jelezhet, de az i slehet, hogy megcsípte valami, vagy elfeküdte. nekem is csinálta, már hívtam a dokit fülcseppet íratni, de aztán elmúlt. ha hozzáérsz és nem visít, akkor nem fülfájásról, hanam valami külső irritációról van szó. szgaold meg, mert ha büdös, az is jelentjet fülgyulladást.
2009. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is ezt csinálta, csak Ő mindkét fülével. Elvittem fül-orr-gégészhez, aki megállapította, hogy a füle és az orra közötti járat nem járható át rendesen. A doki szerint ettől zúghat a füle és akkor piszkálja. Múlt hétfőn voltunk dokinál, hétvégén már nem piszkálta a fülét.

Szerintem mindenképpen mutasd meg szakembernek. Ha nincs semmi baja legalább megnyugszol.

2009. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!