Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell senkinek a...

Miért nem kell senkinek a 13darabos babaruha?

Figyelt kérdés
Árulom egy helyen 13darabos kisfiú babaruhát,de nem kell senkinek.Drágán se árulom mégse jelentkeznek rá.Van még egy csomó babaruhám,de senkit sem érdekli.Miért van ez?
2009. okt. 12. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát ha ez vígasztal én ugyan így vagyok. Én is olcsón adnám de a kutyának sem kell pedig eredeti angol NEXT-es a legötbb de van köztük valódi Thaiföldi stb... Gyönyörűek tényleg. Én a babaszba.hu-ra tettem fel 1 Ft-ot írtam ki és egyetlen érdeklődő sem volt. Pedig jók a képek is. És az iwiw-re is felraktam. Úgyhogy én is nagyon szomorú vagyok de hát ez van..... Az a baj, hogy a börzére meg nem jutok ki soha mert nincs kire hagynom a kislányomat. Azért ne add fel én is reménykedem. A mellszívóm is ötször volt használva az sem kell és sorolhatnám..... Kitartás.
2009. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet lepontozni, de szerintem a 3500forintos darabár kertésznadrágonként sok! Ennyiért veszel újat. Aki meg nagyon márkásat akar az szintén megveszi újonnan. Én a legutóbb még a 2500ft/kg-os használt bébiruha árat is sokallottam mert azért nem volt annyira szuper minődég, de az azért még elment. (vettem is egy tréninget meg egy pulcsit) A használtruha ára átlagban 600-1000Ft/kg szokott lenni. Nagykerben ugyan ez 150ft körül van, mondjuk az zsákos és lutri a méret illetve hogy fiú vagy lány. Szóval szerintem kicsit drágán adod.
2009. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
amikor indítasz aukciót, akkor az ikonok listázását majd pipáld be, és akkor megjelenik a kis kép kívül is, nem csak ha belekattintanak
2009. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!