Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell senkinek a...

Miért nem kell senkinek a 13darabos babaruha?

Figyelt kérdés
Árulom egy helyen 13darabos kisfiú babaruhát,de nem kell senkinek.Drágán se árulom mégse jelentkeznek rá.Van még egy csomó babaruhám,de senkit sem érdekli.Miért van ez?
2009. okt. 12. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem jó helyen hirdeted, vagy valóban drágán.

Én minden babaruhát a teszveszen vettem, de a vaterára is be szoktam nézni...

2009. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

vagy nem elég jók a képek

ha homályos, vagy távoli a kép, nem tudom megnézni a ruhákat, akkor én inkább nem is licitálok


olyan is volt, hogy gyanúsan olcsónak találtam, és nem vettem meg, mert úgy gondoltam, hogy biztos rossz, használtas

2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok - amúgy én rengeteg ruhát eladtam már a teszveszen, kb annak a bevételéből veszem meg a következő méreteket a fiamnak
2009. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De nekem jó közeli lettek a képek.Amúgy látszódnak rajtuk,hogy nincs agyonhasználva.Szépek nagyon!

Van egy olyan is ami babakocsiban használható lábzsákos meg kabát van hozzá.Télre nagyon praktikus és jó meleg.De ezt se érdekli senkitse.És elvagyok keseredve,mert látom másnak jó árban elmegy enyémre meg snincs jelentkező :(

2009. okt. 12. 17:57
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Most lényegében itt is hirdeted?:D
2009. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez nem hírdető oldal.Csak kérdeztem.
2009. okt. 12. 18:08
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
kitartás, nekem van, hogy 2 hónapig semmit se adok el, aztán meg egy hét alatt viszek 10-20 csomagot a postára :) majd beindul
2009. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
amúgy mennyiért lenne érdemes eladni egy 13darabos fiúbaba ruhacsomagot?
2009. okt. 12. 18:14
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is a teszveszen adogatom el a ruhákat. 99 %ban 1 forintról indítom a licitet,mert úgy vagyok vele,hogy másik gyereket nem akarunk,elajándékozni meg nincs kinek,kidobni meg sajnálnám.

Az első adag (szerintem ) egész jo áron ment el. Azt vettem észre,hogy amit fix árasra hirdetnek az nem megy el. Az 1 forintosokra mindig van kereslet.

Próbáld meg szétszedni ,2-3 db-ot egy csomagba.

2009. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hol hirdeted? Én szívesen megnézem
2009. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!