Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki korán válalta a kistesót,...

Aki korán válalta a kistesót, megjött a menzeszetek? Akinek nem és úgy lett terhes van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom 5 hós korától nem védekeztünk, 6 hós volt, mikor megjött a mensesem, be is állt a nálam szokásos 40 napos ciklus, és a lányom 1 éves szülinapján fogant meg a kistesó, így 21 hó lesz köztük, most vagyok félidős.

Lehet, hogy mensi nélkül is terhes leszel, hisz az első peteérésből is lehet már terhesség, bár erre kicsi az esély, de nem lehetetlen.

2009. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elég sokáig szoptattam a lányomat, és közben nem jött meg. A vége felé nem is védekeztünk, és sikerült. Nálunk is 21 hónap lesz a gyerekek között, és nem volt havi vérzésem már több, mint két éve.

Tehát lehetséges, hogy az első peteérésnél már sikerül a dolog. :)

2009. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Gratulálok nektek! Jó babavárást!

2009. okt. 12. 18:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Hogy vetted észre hogy ismét babát vársz? HOgy számolták ki a terhesség korát?

2009. okt. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!