Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velemenyetek szerint jobban...

Velemenyetek szerint jobban ragaszkodik anyukajahoz a baba ha kezdettol fogva vele alszik?

Figyelt kérdés
Az en fiam kb 3hos kora ota ugyessen egyedul alszik a szobajaban.(tole 2meterre vagyok a masik szobaban amit fuggony valaszt el).Viszon a baratnome pont forditva,es szerinte jobban ragaszkodik a baba ha anyukajaval alszik.Baratnom velemenyet nem komentalom.Kivancsi volnek a tietekre.
2009. okt. 12. 14:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Legyszi ne veszekedjetek csak kivancsi vagyok vajon ezen mulik a ragaszkodas?
2009. okt. 12. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy gyerekünk se aludt egy pillanatig sem velünk, mégcsak egy szobában sem.

Már egyetemisták, nem kívánok jobb gyerekeket mint amilyenek ők. Mai napig baráti viszonyban vagyunk, mindent megbeszélünk, nagyon szeretjük egymást.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy hol aludtak.

2009. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik, sőt nem is olyan jó ha állandóan együtt vannak. Kell egy kis önállóság a nagyobb gyereknek. Az normális, hogy mindenkinek van saját szobája. Apa-anya együtt, ő meg saját szobájában. Szerintem a nevelésen és a saját tulajdonságain múlik, hogy mennyire fog ragaszkodni. Én sem aludnék vele együtt, mert legalább olyankor szeretnék a férjemmel lenni. Ha meg valami gond van akkor számíthat rád mert felkelsz. Én kiváncsi vagyok a barátnőd véleményére is.
2009. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezen múlik. Én azon az állásponton vagyok, hogy ha a mama és a baba is kényelmesen, jól ki tudja aludni magát, akkor az ébren töltött időt okosan ki tudják használni. Ennek ellenére van akinél az jött be, hogy a baba vele együtt alszik.
2009. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Enis igy gondolom!Baratnom velemenyet hogy szerinte jobban ragaszkodik mivel ejjel is ott van mellete az agyban.Csung rajta,atolei ejszaka...
2009. okt. 12. 14:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar komolyan en erzem magam sz..ul mert a baratikoromben szinte mindenki babaja az anyuval alszik.En meg vagyok a kivetel es meg furaljak is a dolgot :S
2009. okt. 12. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én első


azért kíváncsi vagyok majd a barátnőd véleményére amikor 1 éves lesz a gyerek, ő pedig már összeomlik, mert nem tud sehova menni, nem tudja a gyereket senkire hagyni, leszakad a dereka a cipeléstől és kétségbeesve veszi észre, hogy néha olyan dührohamokat kap, hogy (bár magának is alig meri bevallani) agyoncsapná a kicsit.


Minden gyerek más, és minden anyuka is más. De sok anyuka teljesen magáhozláncolja a gyereket, aztán amikor már nem bírja, akkor kétségbeesetten próbálja "leválasztani"

Semmiből sem jó a túlzás.

2009. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől nem az anyukájához ragaszkodik jobban, hanem a valakivel (esetleg konkrétan az anyukával) való alváshoz.
2009. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!