Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg a babád...

Mikor tanult meg a babád lemászni az ágyról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy éves és nem tud. A felmászás az megy, de lefelé simán lesétálna, vagy fejjel neki indulna.
2009. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan. 7-8 hós volt, már nem tudom pontosan, mikor megtanult felmászni, inkább 8, és egy hét alatt megtanítottam neki, h háttal másszon le. Felültettem az ágyra, és tettem a lábát, fordítottam a csípőjét, ezt naponta sokszor.

Én nagyon paráztam, h fejel esik le:(

2009. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal előbb, mint felmászni:-)

De ezt nem tanulj ameg magától, tanítani kell neki, sokszor és sokáig!!

2009. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 hósan lemászni, 12 hósan felmászni. És a tiéd?
2009. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az enyém kb. 1 héttel azelőtt, hogy a 10 hónapot betöltötte volna. Ez 2 hete volt. 2 napig tanítgattam, de nem kellett túl sokszor megmutatni neki. Nálunk is az volt, hogy ment százzal az ágy széléhez és féltem, hogy lefejel róla :-) Mostmár bármikor le tud mászni, tök cuki :-)

Felmászni még nem tud, mert ahhoz magas az ágyunk. Szépen emelgeti a lábát, de nem ér fel az ágy széléhez. Kicsit nő még, és az is menni fog.

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. okt. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!