Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mikor tanult meg...

Babátok mikor tanult meg lemászni pl. ágyról?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen jött rá, hogy fenékkel tolatva le tud mászni?

és fel?

Tudott már akkor menni?


2010. máj. 3. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia az én babám 11 hós és pont tegnap jött rá hogyan kell felmászni! A lemászással még vannak problémái, azt még fejjel lefelé próbálja!
2010. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kisfiam most 10 hónapos, mászik ezerrel, bútorok mellett lépeget. DE az ágyról még mindig fejjel előre jönne le.
2010. máj. 3. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:
07.43 -as vagyok menni mi is csak így tudunk ill tett már 2-3 lépés egyedül. Eddig "pár percre" ott mertem hagyni egyedül de mától már nem merem.
2010. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kb. 10 hós volt, kétszer megmutattam neki, és rájött, hogyan kell . Letoltam , és nagyon gyorsan megtanulta.
2010. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 9-10 hónapos lehetett. Menni még önállóan nem tudott, csak kapaszkodva. Párszor meg kellett mutatni neki, hogy kell lejönni.
2010. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10hónapos a fiam, és mindig fejjel indul le, leteszi a kezecskéit, és lehúzza magát. Tolatni nem hajlandó.

Felmászni úgy 6hónaposan sikerült neki, le 8hónaposan jött tudatosan, és nem csak potyogott.

2010. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!