Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adsz tápszeren kívül mást a...

Adsz tápszeren kívül mást a babádnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatát válaszát várom akinek tápszeres a babája .És már viszonylag korán ad mást is neki. Pl : bébi ital.bébi étel, alma lé ,krém túró! Ha igen mennyire hamar adtad? 9 hetes a babám

Köszi


2009. okt. 11. 18:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki kiakadt a krémtúrón! A kérdésedre NEM a válaszom. Grízt sem kapott még. Üres kalória. Tudod a kisfiam majdnem 10 kg már, így figyelek arra, hogy mit eszik, próbálok minél kevesebb cukros dolgot adni neki. Bár egyáltalán nem kövér, csak szeretném ha ez így is maradna.
2009. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Hopp! Most olvasom, hogy mindenki kiakadt a krémtúrón:)) Szóval én az első voltam a sorban:)) Egyébként nem bántásból tényleg, de ha nekem ennyien ilyesmi válaszokat adnának, azért legalább elgondolkodnék azon, hogy vajon mégis jól teszem amit teszek?? Hidd el, amiket te adsz neki, az túlzás. Ha nem eszik rendesen a picid fordulj vele dokihoz. Nem megoldás rá a gríz meg a krémtúró.
2009. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Mégis kinek a válasza volt neked hasznos?? Mindenki nagyjából ugyanazt irta....
2009. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!