Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adsz tápszeren kívül mást a...

Adsz tápszeren kívül mást a babádnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatát válaszát várom akinek tápszeres a babája .És már viszonylag korán ad mást is neki. Pl : bébi ital.bébi étel, alma lé ,krém túró! Ha igen mennyire hamar adtad? 9 hetes a babám

Köszi


2009. okt. 11. 18:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem minek kapkodod el a dolgot.A lányom kezdettől fogva tápszeres de eszembe nem jutott hogy 2hónaposan elkezdjek neki akármi mást is adni.Nem véletlenül van kitalálva az a 4 ill 6hónap.Krémtúrót még nem kapott a lányom pedig 1 éves valahogy nem érzem hiányát.

És miért a régennel példálozol?!Régen pálinkás kenyeret is adtak a gyereknek ha fájt a foga azt is kipróbálod???:)

Valamint a helyedben gyerekorvost is váltanék,mert az sem normális ahogy te sem vagy az...

És csak reménykedni tudok hogy szegény gyerekednek ne legyen semmi baja....

pfff csóóóri...

2009. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Ennyi Butát......Senki nem beszélt itt pálinkás kenyérről pff ! Te adj a gyerekednek 3 éves koráig tápot ha úgy látod jónak!! Sok védőnő is tanácsolja hogy 2-3 hónaptól mehet a bébi ital! De mindegy...
2009. okt. 11. 20:28
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Krémtúró??? Te jó ég. Én korán kezdtem a hozzátáplálást, három hónaposan. Na de nem krémtúróval. Most egy éves és még nem is evett soha. Nem ilyen maszlagokkal kell kezdeni a hozzátáplálást, hanem gyümölccsel, zöldséggel.
2009. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
77%

Akkor védőnőt is válts.De sztem adj már most neki egy jó kis körömpörit nehogy lemaradjon valamiről,jahh és kezd el a biliztetést is mert elég ciki ha egy évesen még nem fog ráülni magától...

ÚÚ anyám, te aztán egy igazi debil vagy..

2009. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nem Hülyéktől kértem tapasztalatokat!!!
2009. okt. 11. 20:38
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, te rendszeresen látogatod ezt az oldalt?

Tudhatnád ide ilyen kérdést feltenni egyenlő a kivégzéssel.

Én nem úgy csinálom, ahogy a könyvek írják, de nem hangoztatom itt, te se tedd.

Csináld ahogy akarod, magánügyed.

2009. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már amúgy is eldöntötted hogy hogy eteted a gyereked,de ennek ellenére felteszel egy ilyen kérdést,melyben a többi (lehet hogy tapasztaltabb) anyuka véleményét kéred,amit persze nem fogadsz el, akkor sztem teljesen feleslegesen pazarlod az idődet itt,inkább állitsd össze a gyereked holnapi menüjét...:)
2009. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
85%
Lányok! Direkt provokál! Kizárt, hogy 2009-ben, Európa közepén, írni-olvasni tudó nőtársunk ilyet tegyen!
2009. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
73%

agyok

Ez 1976-ban volt és akkor sem kellett volna!

2009. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

18:59-es vagyok

előző, akinek az ikerhugai vannak

2009. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!