Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adsz tápszeren kívül mást a...

Adsz tápszeren kívül mást a babádnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatát válaszát várom akinek tápszeres a babája .És már viszonylag korán ad mást is neki. Pl : bébi ital.bébi étel, alma lé ,krém túró! Ha igen mennyire hamar adtad? 9 hetes a babám

Köszi


2009. okt. 11. 18:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem.Sztem ez tényleg ennyire hülye...
2009. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
lányok, provokál csak! Látszik a reagálásiból. Semmi normális indokot nem ír, csak hogy a védőnője is ezt csinálta. Valamit beírt, hogy a lelkes anyukák egyből ugorjanak a kérdésére, és termeljék a válaszokat. De egyen csak krémtúrót a gyerek, meg utána pörköltet kenyérrel. Nehogy éhenhaljon szegény :)
2009. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
:D:D
2009. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem születése óta tápszeres a babám.3 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.Most 6 hónapos,és már mindent eszik amit ehet!!!Tejtermékeket nem!De ahogy te jónak látod úgy csináld.Én nem úgy látom jónak ahogy te,de ez nem jelent semmit!

2009. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan a maga ideje, ember! Van fogalmad arról, mit művelsz a gyomrával? ennyi erővel vasforgácsot is adhatnál neki!
2009. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
vagy mákteát :)
2009. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Milli mia krémtúró 100 g lágy kekszdarabokkal. Összetevők: sovány túró, kekszes készítmény, glükóz-fruktóz szirup, keksz, cukor, karamell cukor, természetazonos kekszaroma, sűrítő anyagok, savanyúságot szabályozó anyag, természetes és természetazonos vanília aroma. Glutént tartalmaz. Nyomokban mandulát tartalmazhat.


Alföldi Krémtúró 100 g vaníliás. Összetevők: sovány krémtúró, cukor, vaj, savópor, stabilizátor, étkezési zselatin, svanyúságot szabályozó anyag, vanília kivonat.


Milli mia krémtúró 100 g vaníliás-mazsolás. Összetevők: sovány túró, mazsola, cukor, vaj, savópor, vanília aroma, stabilizátorok, természetes és természetazonos vanília aroma. Nyomokban mandulát tartalmazhat.


Milli mia krémtúró 100 g vaníliás ízű. Összetevők: sovány túró, cukor, vaj, savópor, vanília aroma, stabilizátorok, természetes és természetazonos vanília aroma. Nyomokban mandulát tartalmazhat.


Gondoltam bemásolom neked, hogy mi van a krémtúrókban, ha te nem nézed meg az összetevőjét, mielőtt a babádnak adod. Sajnos a kekszesben van a legtöbb adalékanyag. És eszerint te glükóz-fruktóz szirupot, azaz rengeteg cukrot, sűrítő anyagokat, savanyúságot szabályozó anyagokat, glutént, természetAZONOS aromákat (ami egy mű dolog, mert nem természetes egyértelműen!), esetleg mandulát etesz a 9 hetes babáddal.

De a te dolgod, igazad van. Mi csak segíteni akarnánk...

2009. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
69%

Két tippem van:

1. Valami csitri szórakozik itt, akinek este 9kor fellőtték a pizsit, mert azóta nem kommentelt.

2. Vagy valami agyoniskolázott kisebbségi a segélyből beköttette a netet és most osztja a "tudást"!

2009. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
26%
már megint as kisebbség én is az vagyok nem etetek krémtúrot a gyerekkel.nem a segélyböl van a net.ja és tuliskolázott sem vagyok habár 1hónapja megin tanulok.NE LEGYEN MÁR MINDIG A KISSEBSÉG A LÉNYEG,azért mert CIGÁNY vagyok nem jelenti hogy hülye!!!!
2009. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Mindenkit megnyugtatok nem passzióból tettem fel ezt a kérdést! De köszi nem kérek több kommentet! Én így ti úgy! Hál istennek volt köztetek azért egy normális ember is :)! Köszi neki hogy írt!!
2009. okt. 12. 14:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!