Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól büfiztetek? ( lent kifejtem)

Jól büfiztetek? ( lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szopi után vállamra teszem,nagyokat büfög,majd elég sok anyatej is kijön,sokszor nagy tócsa lesz a földön. Ha ezután leteszem,látom rajta,hogy erölködik,felveszem,megint nagy tócsa. Ha elkezd csuklani,még 2-3 tócsa! Ez normális?

Már arra gondolok,hogy miattam jön vissza ennyi tej,mert büfi után még a vállamon tartom,de ha leteszem, akkor meg erölködik,mintha hányingere lenne. Ezt mondtam a védönönek is,azt mondta,hogy ez természetes,nem baj.

Már lassan 4 hónapos,még mindig ez van,minden evés után.

Hogy csináljam?


2009. okt. 11. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Így.

Sajnos nálunk is így volt, majd egy éves lett, mire abbahagyta a bukást:S Már meg akarták nézni, h nem refluxos-e, de nem engedtem a csövet ledugni neki...

2009. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnál is ez van/volt.Mi kaptunk Nutrilon Nutritont amiből egy gélt kell csinálni anyatejjel kikeverni evés előtt 2-3 teáskanállal adni neki.A kis gyomrában ez besűríti a tejet és nem bukja fel olyan könnyen.Nekünk jelentősen csökkent a bukások száma és mennyisége.

2009. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén nutritiont kaptunk, attól elmúlt. Nálunkmár kimarta a nyelőcsövét annyit bukott,elkellett menni szakorvoshoz vele. Én evés után nem büfiztetem,hagyom egy kicsit feküdni,hogy pihenjen a gyomra.
2009. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!