Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor ez fogzás vagy...

Most akkor ez fogzás vagy szeparációs szorongás? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Éjjelente kicsi lányom többször ébred sírva. Külön szobában alszik, átmegyek hozzá, felveszem és a vállamon alszik tovább. Leteszem az ágyába, de ha nem aludt el, akkor sír, így újra felveszem, addig míg teljesen el nem alszik, akkor újra beteszem az ágyába. Az utolsó két éjjel, már 30-40 percenként ébredt sírva és csináltuk végig ugyanezt. Hajnalban, már nem volt erőm a mászkáláshoz, így lefeküdtem vele, úgy, hogy ő a mellkasomon aludt, így elaludt 7-ig, igaz néha felsírt, de aludt tovább. Az ágyon nem tudtam letenni magam mellé, mert akkor sírt, csak rajtam érezte jól magát. Tanácstalan vagyok, mert nappal minden rendben van vele, csak éjszaka van ilyen.

Most jön az 5. és a 6. foga, arra már mindent próbáltam, de semmi nem volt jó. 10 hónapos


2009. okt. 5. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már az okát sem keresem az ilyen éjszakai ébredésnek...Az én lányom is 10 hónapos és rendszeresen ébred éjszaka. Most bujt ki az első foga de eddig sem voltak nyugodtak az éjszakáink.Nevezd aminek akarod.
2009. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ha fogzik, akkor hangosan felsír (vagy inkább visít),de van hogy vissza is alszik. Legtöbbször azonban átmegy az egész ordításba és a cicit se fogadja el és akkor szintén rajtam alszik el. Állítólag vízszintes helyzetben jobban lüktet a kibújó fogacska és ezért éjszaka a nyűgösebbek.
2009. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem megnevezni szeretném, hanem kezelni, ezért lennék kiváncsi a véleményetekre.
2009. okt. 7. 07:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez fogzás. Próbáld ki, h elalvás előtt adsz egy adag Nurofen Babyt. Ha nem fog uígy visítani, sírni akkor fogzik mert fájdalom okozta.
2009. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én manóm 8 hónapos, ugyanaz a helyzet, mint nálatok.

Tegnap este az első felsírás (inkább ordítás) után adtam neki egy adag nurofent, és így aludt hajnali 3-ig.

Azután újra kezdődött a 40-50 percenkénti sírás, és nyűglődés, de már nem mertem neki mást adni.


Az első fogunk jön éppen.


Bár nálunk tegnap egész nap nagyon sírós volt, holott nagyon nyugodt, mosolygós baba.

Biztos a foga a ludas.

2009. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a Nurofenre szavaznék. Neki is jobb, mert nem szenved a fájdalomtól, meg neked is. Ha csak este adod, 5 napig is mehet egyfolytában. Viszont valóban csak pár órát hat, utána kezdődik előlről... :-( De legalább egy kicsit alszotok.
2009. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést.... Én már csak bőgök folyamatosan, mert nem alszunk régóta, már egymással veszekszünk a férjemmel és nem találjuk a megoldást.... :( Szóval a fogát könnyen ki tudod deríteni, próbálgass adni rá valamit. Chamomilla 15CH, Viburcol kúp, Nurofen, Dentinox gél stb.... Ha attól van, akkor észreveszed, mert lesz egy kis nyugtod. Hogy melyik válik be, egyedi, ki kell próbálni sorban, valamelyik csak jó lesz. Ha szeparációs szorongás az ellen sajna nem tudsz mit tenni, csak kitartást tudok kívánni, mint ahogy magunknak is, tényleg nem tudom meddig tart, már tiszta depis vagyok sajnos. :( 16,5 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amit próbáltam, de semmi változás: Nurofen, Viburcol, Chamomilla 15ch, Phytolacca americana 9ch, Dentinox, Dologél és már a Cataflan csppet is próbáltam.
2009. okt. 7. 08:54
 9/11 anonim ***** válasza:

az én bébim kb 1ig alszik, akkor athozza a ferjem hozzank, es ugy alszik, hogy öleli a kezem. ha ugy fordul,.hogy nem tudja, sir, vagy addig szenved, amig oda nem teszem. pedig eddig tok jol elaludt a kisagyaban.

kb egy honapja szokhatott rá erre, most egyszerre 4 foga jon (ez a 7., az utolso egy honapban jon-jott ki ez az utolso 5 fog)

remelem a foga

2009. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
osanitot probalj még
2009. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!