Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor ez fogzás vagy...

Most akkor ez fogzás vagy szeparációs szorongás? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Éjjelente kicsi lányom többször ébred sírva. Külön szobában alszik, átmegyek hozzá, felveszem és a vállamon alszik tovább. Leteszem az ágyába, de ha nem aludt el, akkor sír, így újra felveszem, addig míg teljesen el nem alszik, akkor újra beteszem az ágyába. Az utolsó két éjjel, már 30-40 percenként ébredt sírva és csináltuk végig ugyanezt. Hajnalban, már nem volt erőm a mászkáláshoz, így lefeküdtem vele, úgy, hogy ő a mellkasomon aludt, így elaludt 7-ig, igaz néha felsírt, de aludt tovább. Az ágyon nem tudtam letenni magam mellé, mert akkor sírt, csak rajtam érezte jól magát. Tanácstalan vagyok, mert nappal minden rendben van vele, csak éjszaka van ilyen.

Most jön az 5. és a 6. foga, arra már mindent próbáltam, de semmi nem volt jó. 10 hónapos


2009. okt. 5. 08:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az Osanitot, hol tudnám beszerezni, azt olvasta róla, hogy Magyarországon még nem törzskönyvezett.
2009. okt. 7. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!